Gebze Petek Temizleme 0530 215 54 37

petek temizleme telefon

İçindekiler

Gebze Petek Temizleme 0530 215 54 37 % 100 Garantili 🥇 Lider Tesisat Şirketi

Gebze Petek Temizleme uzun zamandır beklenen hizmetlerin yanı sıra kaliteli robot ile petek temizliğini en uygun fiyatlara sunmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yapılan işlerin adını daha çok müşterilerin en tasarruflu bir şekilde peteklerinden faydalanmasına adıyan firmamız kombilerinize de müdahele ederek kış aylarında artık yüksek faturalar ödemenizi engellemektedir. Peteklerinize özen gösteren ve gerek kombi filtresi gerekse petek bakımı veyahut petek yıkama işlemleriniz için çekinmeden bu sayfamız aracılığıyla da bizleri aramanız faydanıza olacağını unutmayınız.

Sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak ve sımsıcak ortamda keyifli anlar geçirmek için önceden planlayarak peteklerinizi temizletmeyi unutmayın..!

Petek temizliği nedir, kalorifer temizliği nedir, Gebze‘da petek temizliği yapan firmalar hangileridir, hangi firma Gebze Petek temizliği ‘ni daha sağlıklı ve daha düzgün yapar, petek temizliği hangi durumlarda yaptırılmalıdır, ne tür bir şikayette karşılaşırsam petek temizliği yaptırmalıyım ve bunun gibi birçok sorular sizlerin de bizlere gelen sorularıdır. Bizlerde bu sorularınıza özenle cevaplar sunarak aklınızda herhangi bir şey kalmamasını sağlamaktayız. Daha fazla detaylı inceleme taleplerinizi de özellikle müşteri temsilcilerimize iletmekten kesinlikle çekinmemelisiniz. Çünkü 0536 894 5125 no’lu telefonlarımız sırf siz değerli vaktinizi daha iyi hale getirmek amaçlı 7/24 hizmet sunmak açısından açık tutmaktayız.

Gebze Petek Temizleme fiyatları 2020-2021

Petek Temizleme Fiyatları Tutar / Birim
Gebze Bosch Petek Temizleme Fiyatları 89 ₺ – 389 ₺
Gebze Viessmann Petek Temizleme Fiyatları 99 ₺ – 369 ₺
Gebze Ariston Petek Temizleme Fiyatları 79 ₺ – 379 ₺
Gebze Eca Petek Temizleme Fiyatları 69 ₺ – 329 ₺
Gebze Vaillant Petek Temizleme Fiyatları 109 ₺ – 399 ₺

Yukarıdaki fiyatlar temsili olup tam dairenizin ölçüsünü müşteri temsilcilerimize belirttikten sonra net fiyatlama alabilirsiniz.

Gebze Petek Temizleme Merkezi

Kombilerden gerekli olan sıcaklığı alabilmek ve ısınmak için kombi bakım, petek onarımı ve petek temizliği yaptırmak gereklidir. Özellikle kış dönemi girmeden önce bu bakımların nitelikli bir firmaya yaptırılması kesin ve şarttır. Kullanılan ürün, teknolojik cihazlar ve sunulan işçilikteki kalite işin de randımanlı olmasını sağlamakta ve bununla birlikte ısı sirkülasyonu açısından büyük fayda sağlamaktadır. Gebze ilçesinde kombilerle bağlantılı olarak çalışan petek temizleme işlemleriniz için uzun yıllardır hizmet sunuyoruz.

Ayrıca Gebze petek içi temizleme ihtiyaçlarınızı en kaliteli ve en hızlı bir şekilde yapıyoruz. Peteklerinizin içinde oluşan atık madde, bakteri, virüs, kirli su, partikül ve kir oluşumlarını aktif bir şekilde yok etmekteyiz. Gebze bölge genelinde hizmet veren şirketimize ulaşabilir ve hizmet detaylarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Ekonomik Fiyata Petek Temizleme Hizmeti

Kombiler genellikle kış aylarında ısınmak amacıyla kullanılan bir eşyadır. Bu aylarda faturalı kombi kullanan bireylerin fatura oranları minimum seviyededir. Fakat kış dönemlerinde ısınmaya ihtiyaç duyulduğu için faturalar otomatik olarak yükselecektir. Tüm bu durumlara karşın kesinlikle ısınma sağlanmıyorsa bu sorun kesinlikle peteklerden kaynaklıdır. Petek içine iletilen jel solüsyon veya sıvı peteğin içinde oluşan ısıyı dışarı vermeyi engelleyici olan kalıntıları yok etmektedir.

Temizliği sağlanmamış bir petek kombinin hiç yok yere yanmasına neden olacaktır. Gebze petek temizleme firmamızdan ekonomik fiyata hizmet alarak peteklerinizdeki sıcaklığın dışarı verilmesini ve ısınmanızı sağlayabilirsiniz.

Petek Temizleme Aşamaları

Petek temizliği kişilerin kendi başlarına yapabileceği bir işlem değildir. Ayrıca petek temizleme işlemi peteğin havasını alma işlemiyle kesinlikle karıştırılmamalıdır. Her kombi peteğinin mutlaka petek içi temizliğinin de yapılması önem taşıyan bir konudur. Petek temizleme konusunun uzmanları tarafından uyguladığımız Gebze petek temizleme işlemlerimizde her petek için petek içine ayrı ayrı sıvı göndererek işlem yapıyoruz. Sizde petek temizleme işlemine önem veriyorsanız Gebze bölge genelinde bu detaylara dikkat eden güvenilir firmamızı tercih etmelisiniz.

Isıtmanın eskisi gibi yeterli olmamasının temel nedenleri arasında peteklerde birikmiş olan kirlerdir. Bu sorun zamanla ısıtma performansının düşmesine neden olurken, ısınmaya daha fazla para ödemenize yol açabilir. Bu nedenle düzenli olarak petek temizliğinin yapılması tavsiye edilir.

Günümüz şartlarında kırmadan petek temizliğinin yapılması mümkündür. Kimyasal ürün ve özel makinelerle yapılan bu işlem sadece dakikalar içinde tamamlanmış olur. İşlem sonrasında ısıtma konusunda daha iyi bir performans görmeniz söz konusu olurken, eskiden olduğu gibi el yakan faturalarla karşılaşmazsınız. Gebze petek temizliği bu sorundan hızlı bir şekilde kurtulmanıza neden olurken, peteklerin eski veriminde kullanılmasına yol açacak özel bir seçenek halindedir.

Finans konusunda ve işçilik konusunda ilçemizin en önemli petek temizleme tesisat yapı taşları arasında firmamızın liderliğini daima ileri götürecek cihazlar ile özellikle bu dönemlerde artan maliyet ve kaynak kısıtlığı sorunlarına katkılar sağlamaktayız.

Gelin robot ile petek temizleme işinde uzman olmuş ve özellikle Gebze ilçemizde ikamet eden siz değerli müşterilerimizin sorunlarını hallederek uzun yıllar sorunsuz bir ısınma yaşamanıza yardımcı olalım. Çünkü endişelenen müşterilerimizin yaşadıkları problemleri görünce dayanamadığımızdan dolayı her türlü zorluğa rağmen teknolojik ekipmanlarımızla da probleminizi anında çözeriz. Diğer lokasyonlarda göze almanız gereken bir çok etmen yer alırken firmamızı tercih ettiğinde görülecektir ki hiç bir şeyi dert etmeden sadece arkanıza yaslanarak süreci kontrol altına nasıl aldığımızı göreceksiniz. Şuan bu hizmetlerimizi bu denli uygun fiyatlara sunan en hızlı hizmetleri ayağınıza getirerek en iyisini almanızı sağlamaktayız. Ne güzel bir hizmet alın hem de bu güzellik karşısında uygun zamanlama dilimlerinde iş bitiren firmadır.

 1. Başvurunuzu hemen detaylı inceleyerek sıralamaya alırız
 2. Çağrı merkezimiz sorununuzun ne olduğunu anlayarak yönlendirme yapar
 3. En yakın mobil ekibimiz adresinize en kısa sürede ulaşır
 4. Sorununuzun çözülmesi adına hemen uzmanlarımız çalışmaya başlar
 5. İşlem tamamlanarak ödeme alınır ve işlem sonlandırılır.
 6. Daha sonra müşteri tekrar aranarak hizmet alınır.
 7. Sorunun doğru ve dilediğiniz şekilde tamamlandığından emin olunur.
 8. Müşteriye bizleri tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.

Gebze Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz Kombi Bakım Servisi markaları olarak; Demirdöküm kombi, Airfel kombi, Baymak kombi, Ferroli kombi, Eca Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston kombi, Alarko kombi, Fondital Kombi, Ditroo Kombi, Daıkın kombi, Mitsubishi kombi, Baykan kombi, Vaillant kombi ve Viessmann kombi vb. gibi tanınmış kombilerinize servis hizmeti sağlanarak peteklerinizle eşdeğer kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Gebze Petek Temizliği Kalitesi

Gebze petek temizleme firmamız petek temizliği konusunun inceliklerini özel ve araştırmacı detaylarla ele alıp hizmet veren bir firmadır. Bu konuyla birlikte, müşterilerimizin petek temizleme hizmetinden memnun kalmasını sağlamak bir numaralı hedefimizdir. Firmamız bu konuda en kreatif işlemlerde bile en nitelikli olanı kullanmayı ilke edinmektedir. Rutin zamanlarla petek içi temizliğinizi firmamıza yaptırabilirsiniz.

#Gebze Petek Temizleme İşleri

Kaliteli petek temizliği Firması

Uygun fiyatlı #Gebze Petekçisi

Kaliteli işçilik ve Profesyonel Petekçi

Süreçlerinizi Yöneten petekçi

Kalıcı işçilik Sunarak Gebze‘yi Kalkındıran Tesisatçı

Kısa süreli olsada peteğin içinde biriken kireç, çamur, pas ve diğer pis etkenlerin cihazlar ve kimyasallar aracılığıyla tam ısınma sorunu oluşturduğundan dolayı kolayca ısınmanız için bütün çalışmalarımızı yürütmekteyiz. #gebze ilçemiz açısından sizlere sanal gerçekliklik ötesine sadece tıkanmış peteklerinizin sorunsuz gibi görülmesi olayın sadece dandik firmalar tarafından tespiti ile gerçekleşmektedir. İŞİNİ iyi bilen ve sektörde artık kendini rüştünü ispatlamış firmalar tarafından bizlerce sorgulandığından doğru kullanılmak zorunda olan uygulamalar açısından olanı yaptığımızı ve dahası fazlasını da vermekteyiz. İnsanları daha hizmet açısından ne derece memnun ederiz hep bu dertle dertlenerek sorunlarınıza müdahele nasıl ederiz bu endişeleri taşımaktaydık. Ağırlıklı olarak bölgeden ve tabiki ilçemizi çekilme esnasından müşterek neler yapabiliriz, bir diğer önemli nokta da en uygun fiyata nasıl yaparız bu konuda hassasiyet göstermekteyiz.

Petek Temizlemede Sağlığın Önemi

Kombi peteklerinin çalışma mekanizmasında sıcak suyu sirküle etme özelliği her zaman vardır. Sıcak suyun zaman zaman değişmesi ve zaman zaman ise içerisinde oluşan kirli su, pas, kömür ve kirecin yok edilmesi gerekir. Şayet petek içerisinde yer alan bu istenmeyen durumlar yok edilmezse alanda kötü ve ağır bir koku yayılacaktır. Kokunun yanı sıra ortaya çıkan bu kötü havayı teneffüs etmek ortamda yer alan kişilerde geniz akıntısı ve tıkanıklık gibi sağlık sorunlarını ortaya çıkaracaktır. Bu bakımdan petek içi temizleme hizmeti alınması kaçınılması güç bir durumdur.

Gebze Kombi Petek Temizleme; Kış aylarında kombi peteklerinizin çalışmaması durumunun ne olduğu çok iyi bilen birisi olarak sizlerin Isıtma sistemlerinizin en olmadık zamanda, kışın ortasında sizi yarı yolda bırakmasın diye elimizden geleni yapmaktayız.

Gebze Kombi Petek Temizliği; Sizlere kış ayında eskiden sobaların yerini alan kombileriniz ve petekleriniz en yardımcı kaynaklarınızdır. Bu nedenle son derece önemli olan kombi petek temizliği konusunda son derece önemlidir.

Gebze Kombi Petek Yıkama; Peteklerinizi ilçemiz sınırlarında baktığınızda görülecektir ki petek yıkama işlemi kimyasal ve kimyasal olmayan şekilde yıkanarak sizlerin ısınan suyunuzun en ideal şekilde bütün noktalara eşit derecede yayılması sağlanmasıdır.

Gebze Kombi Petek Bakımı; Peteklerinizin iyi çalışması açısından petek temizleme yalnız başına iş olmadığı sürece kombilerinizin de yine filtre vs ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bu nedenle gelin ideal bir şekilde komple bakım hizmetini sizlere sunalım.

Gebze Petek Temizleme Firması

Kış aylarında sık kullanılan kombiler en hassas olan elektronik cihazların başında ilk sırada yer alır. Isı ayarı, su ayarı, sigorta ayarı gibi naturalar ne kadar önemli ise petek içi temizliğinin yapılması da o derece önemli olan bir konudur. Kombi bu işin beyin bölümünü oluştursa da ısıyı yayacak olan ana materyal peteklerdir. Bu sebeple kısa sürelerle petek temizliği hizmeti almak kaçınılmaz bir durumdur.

Gebze bölge genelinde hizmet veren firmamızda en yeni ve en gelişmiş teknikler ve temizleme ürünlerini kullanarak hizmet veriyoruz.  Profesyonel ve uzman ekip çalışmasıyla birlikte müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket ediyoruz. Tüm ortamlarda kullanmış olduğunuz peteklerinizden hızlı ve yeterli miktarda ısı verimliliği almak için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Bu yüzden de gelin en değerli maliyetlerinizi çöpe atmadan bizlere vererek kazançlı çıkmanın en ucuz yolunu sizlere sunalım. Çünkü eğer bu tip değerlerinizi özellikle #gebze ilçemizde çöpe atarsanız kaybetmiş olursunuz. Bizler zaman zaman içinde kampanyalar yaparak siz değerli müşterilerimize de bunları duyurarak sizlerinde kazançlı çıkmanızı bunun yanında komşularınıza da bizleri tavsiye ettiğinizde aynı anda 2 servise geldiğimizde sizlere indirimler sunduğumuzu da belirtiriz. Bu işleri uzun yıllardır yaptığımızdan dolayı daha farklı seneryolar ile sizlere de hizmetlerimizi sunacağımızı unutmayınız. Özellikle tavsiye kaynaklı müşteri datalarımızın çokluğuda aynı zamanda bu sektörde ne kadar gönüllere girdiğimizi aşikarca göstergesi durumundadır. Çünkü yakın zamanda müşteri analizlerimizde görülmektedir ki % 100 müşteri memnuniyeti esasında bizlerden yani ilçemize eşsiz hizmet sunan firmamızdan başka dahası yoktur.

Petek temizliği işlemlerinden sonra doğalgaz faturanızdan yaklaşık olarak % 30 yakıt tasarrufu sağlarsınız..!

İLÇEMİZİM BÜTÜN SINIRLARINA PROFESYONEL HİZMET SUNUYORUZ

Petek temizleme fiyatları konusunda #Gebze ‘de en iyi işleri yaptığımızdan dolayı tercih edilebilirlik açısından da en fazla tercih edilen petekçi olduk. Bu yüzden de mutlaka işlerinizi

önceden randevu alarak boş olup olmadığımızı sorarak hizmet talep edin. Sonuçta aynı ücretlere normal şartlarda fatura olarak ödeyecekken aynı işlem kadar ücreti vererek en az 3 yıl tasarruflu bir şekilde ısınırsınız. Şüpheli durumları düşündüğünüzde bu işleri en iyi yapıp aklınızda da herhangi bir soru işareti olmaması açısından doğru adres GEBZE ‘ DE biz olduğumuzu unutmamanızın altını çizerek hatırlatırız.

Normal koşullarda her tesisatçının kendi reklam politikası ve inanmış olduğu en iyi temizleme yöntemini yaptığını iddaa ettiği koşullar mevcuttur. Bizlerde bu hususları en iyi değerlendirmenin geçmiş yıllara dayanan tecrübe olduğunu düşündüğümüz için diyoruz ki gelin bizlerin kalite anlayışımızla tanışmanın yolunun bir telefon ile bizlere ulaşmanız olacağını söyleyelim. Sistem tarafından sürüklenen ve artık çözülmek yerine bir kankren hale gelmiş ileride dönüşümünü tamamlayamadan miadını dolduran firmaların uygulamaları artık geride bırakılması gerekmektedir.

Petek Temizlemede Fırsat Seçenekleri

Kombi cihazınızdan üstün bir performansla sıcaklık almak için petek temizliği hizmetlerimizi tercih etmelisiniz. En nitelikli solüsyon, jel ve kimyasal madde içermeyen ilaçlarla peteklerinizin içinde oluşan bakteri, mikrop ve partikülleri yok ediyoruz.  Petek temizleme işlemlerimiz esnasında yaşam alanlarınıza hiçbir zarar vermeden işlem tamamlıyoruz. Firmamızla iletişim kurarak en nitelikli ve en kaliteli petek temizliği hizmetini alabilirsiniz. Petek temizleme hizmetlerimizde boru tesisatı temizleme işlemini de yapıyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi sistemsel çalışmalarımız açısından hem cebinizi hem de yüzünü güldürmenin en kolay yolu hedeflerimizi sizlere yaptırmaktayız. Önce iş olarak akabinde hizmet kalitesi olarak sonuç olarak iş teslimi sonrası yapılacak olan bütün süreçlerinizi bizzat neticelendirerek noktalamaktayız.

 • Gebze petek temizliği konusunda uzman ekiplerimizle işlerinizi yapmaktayız.
 • Gebze’de petek temizleme denince akla gelen ideal tesisatçınız.
 • Petek Tesisatçısı Gebze ilçesinin lideri olarak bizi her kese sorabilirsiniz.
 • 20 yılı aşkın tecürbeli gebze petek temizleme firması.
 • Robot ile petek temizleme Gebze tesisatçıları arasında en iyi firmayız
 • Hızlı kombi petek bakımı yaptırmak isteyenler için ideal firma.
 • Uygun fiyatlı Gebze’de petek temizliği yapan tesisatçılar için adresiniz.

Çünkü yakın zamana baktığınızda bu tip petek temizleme olaylarının tarihçesinin 10 yılı geçmeyeceği eski tip yöntemler ile temizlenen peteklerin artık daha kolay ve pratik birşekilde temizlendiği gerçeğini hepimiz biliyoruz. Lakin bu süreçte en avantajlı konu olarak ortalama 1 – 2 saat arasında evinizdeki bütün peteklerin tertemiz bir şekilde sizlere sunulacağı için eskiden evinizin bütün peteklerinin sökülmesi yanında bu uygulama daha pratik gelecektir.

Gelin bu bir takım husus olarak sizlere sunduğumuz robot ile petek temizleme gebze ilçemizde de size hem maliyet esasıyla olaya baktığımızda hem de zaman tasarrufu açısından fayda sağlamış olalım. Çünkü bu artık gelişen ve globolleşen dünyada zaman kavramı en değerli kavram haline gelmişken bizler inanıyoruz ki kimse bunu görmezden gelmeyecektir.

Gebze Robot ile Petek Temizleme konusunda çalışanlarımızın uzun yıllara dayanan tecrübesini siz değerli müşterilerimize ücretsiz olarak sunmaktayız..!

Görüldüğü üzere uzun lafın kısası atalarımızda da dediği gibi ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz sözü o kadar doğrudur ki bizler sizlere yaptıklarımızla yani % 100 mutlu müşteri profillerizle geldiğimizden dolayı sadece bir kaç müşterimizle görüştüğünüzde ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Yaptığımız eşsiz çalışmalara tanıklık eden müşterilerimizin ne derece uzman olduğunu bu hususları belirli kanallardan duyduklarımızla ne güzel bir iş yaptığımızı bizzat görmenizi sağlamaktayız.

Bol bol kalite kokan işçiliklerimizi bu güne kadar kullanan ister işyeri sahipleri ister ev veyahut ofis sahipleri bir gün bile olsun aksi hizmet kalitemizden bahsetmemişlerdir. İşi iyi yapan alanında uzman GEBZE‘nin en iyi tesisatçısı olarak peteklerinizi gerçek anlamda hak ettiği düzeyde iş yapan firma olarak sizler de bizleri tercih etmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Gerçekci olmak gerekirse bir petek temizleme sürecinde bir takım aşamaların yer aldığı bunlarında tamamen son teknoloji cihazlar ve sektörel olarak uzun yıllara dayanan tecrübe ile ancak olabileceğidir. Bu nedenle ilçemizdeki binlerce memnun müşterilerimize bizleri sorarak kalıcılık adına ne varsa gelin bir de müşterilerimize bizleri sorarak işlem yaptırınız.

Petek Temizliğinin Püf Noktaları

Evde temizlik yapmak son derece mühimdir. Bu temizliğin evin her bir köşesinde olması gerekir. Bir başka deyişle, evin normal temizliğinin dışında peteklerin temizliği de eksiksiz olarak yapılmalıdır. Petek temizliği yapılmadığı takdirde peteklerin verimi düşmeye başlayacaktır.

Petek Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Petek temizliği; genel olarak iki yılda bir olacak şekilde yapılmaktadır. Bu noktada, temizlik işlemlerinin yapılması adına bir temizlik firmasıyla anlaşmak doğru olur.

 • Petek temizliğini kendisi yapmak zorunda kalan insanların dikkat etmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. İlk olarak kombi kapatılmalıdır. Ayrıca, kombideki su; balkon veya balkon vanalarından tahliye edilmelidir.
 • Kombide bulunan su; kombi giriş panolarında yer alan filtre sökülerek çamaşır suyuyla dolu bir kabın içerisinde bekletilmelidir.
 • Petek temizliği kişinin kendisi tarafından yapılıyorsa bu durumda peteklerin yerinden çıkarılması gerekecektir. Bu yüzden, ilk olarak, vanalar yerinden sökülmelidir. Petek; temizlik işlemlerinin yapılması adına banyoya taşınmalıdır.
 • Peteklerin içerisine hortum kullanılarak tazyikli su verilmelidir. Bu sayede, temizlik işlemleri başlamış olur. Yıkama işlemi; suyun kirliden temize dönmesine kadar devam etmelidir.
 • Yaşam alanındaki her bir petek için bu işlem tekrarlanmalıdır.
 • Yıkama işleminin bitmesinin ardından tüm petekler yerine takılmalıdır.
 • Peteklerin yerine takılmasının ardından onlara eski seviyelerine gelene kadar su basılmalıdır.
 • Tahliye vanasının kapatılmasının ardından peteklerin havaları alınmalıdır.
 • Yukarıda bahsettiğimiz tüm bu işlemlerin belirli bir sırayla yapılması gerekir.

Gebze Petek Bakımı Temizliği Ne Zaman Yapılır?

Gerek Facebook reklamlarında gerekse Google reklamlarında görüldüğü üzere petek temizleme işlemi için her yıl mutlaka yapılmasını söylemektedirler. Bu Petek Temizleme işi yapan firmaların daha çok para kazanması adına yaptırdıkları yalan reklamlardandır. Üstelik her yıl yapılan kimyasal ilaçlı petek bakımı peteklerinize ve kombinize zarar verecektir. Bu nedenle petek temizliği işlemleriniz için mutlaka firmamıza müracat etmeden işlem yapmayınız. Bu hususta düzenli olarak her yıl değil de iki (2) yılda bir yapılacak petek bakımı tesisatlarınız için gayet yerinde olacaktır.

Peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımı yaptırırken petek temizliği yaptırmadıklarından kaynaklanır. İşte o belirtiler;

 • Peteklerin yarıdan aşağısı ısınmıyor ise,
 • Petekler hiç ısıtmadığında ya da kombinin derecesini yüksek ayara getirdiğiniz halde,
 • Peteklerin altı ısıtmıyorsa,
 • En son petek hiç yanmıyorsa,
 • Kombi sürekli kirlenmeden dolayı arıza yapıyorsa,
 • Kalorifer peteklerinin 2 yıl veya daha uzun süredir hiç temizliği yapılmamış ise,
 • Kombi filtresi sürekli tıkanıyorsa,
 • Kombi çalılması eskisine oranda düzenli çalışmıyorsa
 • Faturalarınız öncesinden daha çok gelmeye başladıysa vb. nedenlerden dolayı gebze petek temizleme işlemini mutlaka gebze petek temizleme olarak firmamıza yaptırmanız gerekmektedir.

Gebze Petek Temizleme Fiyatları ve Hizmet Bölgelerimiz

O kadar da kötü bir durum olmasa da gebze fiyatlandırma durumunda sizlere en iyi fiyatı verebilmek ve piyasadaki en ideal fiyatlandırmayı yapmak adına kurmaylarımızla elimizden geldiğinde çalışarak sizlere sunacağımız hizmetlere bir fiyat koymak zorundaydık. Bizde en yüksek işçilik ve en ideal hizmet karşılığında sizlerden en uygun fiyatlandırmayı talep ederek süreçlerimizin karşılığını alabilmek adına çalışma yaptık. Sonuç olarak görülecektir ki piyasanın en iyi işçiliği ile en profesyonel çalışan arkadaşlarımızla sizlerin 7/24 hizmetinizdeyiz. Gebze’nin bütün mahalle ve sokaklarına da hizmetlerimizi sunarak sizlerden kalıcı işçilik sunarak faaliyetlerimize devam ederiz.

Petek Temizleme Makinesinin Yedek Parçaları Nelerdir?

Petek temizliğinin nasıl ve ne şekilde yapılması gerektiği birçok kişinin aklını kurcalamaktadır. Bu noktada, bu işi profesyonel olarak yapan bir firmadan yardım alınmalıdır. Aksi takdirde, kişisel olarak yapılan petek temizliği işlemlerinin herhangi bir verimi olmayacaktır. Petek temizliği sırasında kombinin veya radyatörün yerinden çıkarılmasına gerek yoktur. Petek kombi ve ısıtma sisteminin içerisinde oluşan kireç, çamur ve pas birikintilerinin kısa süre içerisinde temizlenmesi söz konusu olmaktadır.

Petek temizleme makineleri; gövdelerinde bulunan depolarına kimyasal temizleme ilacı konulması sayesinde peteklerde oluşan kireç, pas ve çamur birikintilerini kısa süre içerisinde temizlemektedir. Kimyasal temizleme sıvıları ile beraber kullanılan petek temizleme makinelerinin en verimli sonuca ulaşılması noktasında işe yaradıklarını ifade etmek gerekir.

Petek Temizleme Makinesi Yedek Parçaları Nerede Satılır?

Petek temizleme makinesi; yıl içerisinde en çok bir kere kullanılmaktadır. Ancak, yine de yanlış kullanım ve eskime gibi sebeplerden dolayı bu makinelerin de parça değişimine ihtiyacı olmaktadır. Petek temizleme makinesi depo, pompa, hortum, filtre ve tekerlek gibi parçaların bozulması veya eskimesi halinde en kısa süre içerisinde değiştirilmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde, parçaları tam olarak çalışmayan bir petek temizleme makinesi ile yapılacak olan petek temizliği işlemlerinden herhangi bir verim alınmayacaktır.

Petek temizleme makinesi yedek parçalarının genel olarak internet üzerinden satışa sunulduğunu söylemek gerekir. Bunun yanı sıra, petek temizliği yapan firmalardan da temin edilebilirler.