Kombi Temizleme

petek temizleme telefon

Kombi Temizleme işlemleri için bir çok işlem yapıldığını bunu da firmamızın kalitesiyle profesyonelce yapıldığını, aklınıza gelecek her türlü işlemleri en uygun ücretlere yapmaktayız. Kombileriniz için nasıl ki herhangi bir cihaz belirli periyotlarda bakıma giriyorsa kombi bakımı da yine aynı şekilde olması gerekmektedir.

Bunu isterseniz basit bir şekilde özetlemek gerekirse bir makineyi veya arabayı düşündüğünüzde en kötüsü için 20000 bin bakımı nasıl yapılması gerekli ise kombi temizleme işlemleriniz için de en kötü 1 – 4 yıl arasında bakım yaptırmanız faturalarınız ve ısınmalarınız açısından faydanıza olacaktır.

Kombinin daha verimli bir şekilde kullanılabilmesi için her yıl düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu işlem sayesinde kombiden alınan verim artarken, kombinin ömrü arttırılabilir. Bu uygulama aynı zamanda el yakan faturalardan kurtulmanıza zemin hazırlayacaktır. İşlem sırasında kombinin içi açılırken, tozlanma durumunun olup olmadığı kontrol edilir. Ardından kombinin bacası kontrol edilerek temizlenir.

Öte yandan bu işlem sırasında kombi filtresi de kontrol edilir. Kombi temizleme teknik bilgi gerektiren bir işlem olduğundan dolayı kişilerin kendi başına üstesinden gelebilmesi mümkün değildir. Bu nedenle mutlaka işin uzmanlarından konu hakkında yardım alınması gerekir. Bu sayede tam olarak beklenen sonuç alınırken, daha hızlı bir şekilde işlem tamamlanmış olacaktır.

Firmamız en gelişmiş cihazlara sahip olmasından kaynaklı olarak petek kombi temizliği işlemlerini daha kısa süreli olarak tamamlamakta üstelik petek fiyatlarını da evinizde bulunan peteklerinize göre verdiğinden dolayı fazla para ödemeden kaliteli bir hizmet alabilmeniz mümkündür.

Son derece sistematik bir şekilde kombilerinizin sorunlu neresi var ise o kısmını anında çözümleyerek sizlerin sıkıntılı kısımlarınızı kökünden kurutuyoruz.

Son dönemlerde sadece filtre temizleme işlemi yaparak kombi temizleme işlemlerini yaptıklarını söyleyenler olmakla birlikte kesinlikle bir robot cihazı yok ise inanmadan hiç bir para vermeden firmayı evinizden uzaklaştırın. Çünkü kombi temizleme işlemi sadece filtreden ibaret olmadığını bilmelisiniz. Firmamız olarak sizlere bu güne akdar sunduğumuz  kaliteli hizmete istinaden ek olarak olarak kombi bakımı ve petek temizliği işlemlerini de kalifiye personellerimiz dışında kimseye yaptmamanız sizlerin faydasına olacaktır.

Cihazlarımızın kombilerinizi kesin ve net bir şekilde temizleme yaptığını bu güne kadar firmalar arasında % 100 müşteri memnuniyeti açısından durumu ele aldığınızda görülecektir ki firmamız bu tip olaylarda mutlak galiptir. Çünkü yapılan işleri kendi işimiz gibi görerek gerekli müdahelelerde bulunduğumuzdan dolayıdır ki firma olarak sektörün lideri konumundayız.

Kış ayları için özellikle en çok önem arzeden bir konu olan bu durumu siz değerli müşterilerimize özellikle kış aylarına girmeden yaptırmanız faydanıza olacaktır..!

Kombilerin en önemli noktaları filtre temizleme durumları oladuğundan bu hususu da açıklayarak sizlere aktaralım. Kombi filtresinin alt kısmında metal ve plastik olmak kaydıyla filtre bulunmaktadır. Kırmızı kalın boru da bulunan filtre kalorifer petek filtresi olup saat yönüne dönderdiğinizde açılmasıdır.

Malesef iyice sıkarak diğer tarafa dönderdiğinizde sıkışıp sizlere daha sonra zorluk çıkarmaması için bu duruma dikkat etmelisiniz. Akabinde açılan filtre diş fırça ile temizlenerek yerine konulur. Önemli bir söylem olarak olarak sizlere diyebiliriz ki kesinlikle filtre temizliğinde deterjan kullanmayın ve kombi su doldurma işlemini yapıp kombinizi çalıştırın.

Robot cihazlarımızın en ideal ölçülerini görüşmelerimizin sonuçlanması sonrası göreceksiniz ki temizlik bittiğin de en iyi çalışma performansına uygun çalışır bir sistem elde edersiniz.

Yapılacak olan bu filtre temizleme işlemleri sonrası eğer siz hala bu işi yapamazsanız mutlaka bizleri arayarak profesyonel destek almanız sizin ve kombinizin faydasına olacağını unutmayınız. Bu yüzden sizlerde % 100 müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet almak talebindeyseniz arayın çözüm sunalım. Not olarak ifade etmliyiz ki kombi demek petek demek petek demek kombi demek olacağından birbirinden ayrılmaz 2 unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle de her zaman dediğimiz gibi bu ikisi adeta etle tırnak misali birbirine bağlı olduğundan birini temizlerken diğerinin bakımını yapmamak olmayacaktır. Çünkü birinden biri eksik olması demek sistemlerinizin yine aynısı gibi yüksek faturalar ve ısınmayan bir ortam olarak karşınıza çıkacaktır. Petek Temizleme için gelin sizler demeden yapılması ne gerekli ise robot ile bu işlerinizi daha profesyonel olarak sizler adına yapalım.

Hiç unutmamalısınız ki ne dediğimiz değil de daha çok sizlerin sorunlarınızı çözmek adına neler yaptığımızın önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu kırım hattında bu güne kadar binlerce müşterilerimize hep en iyi hizmetlerimizi en ideal fiyatlandırmalar neticesinde yaptığımızdan dolayı bölgenin lideri konumunda çalışmalarımızı yapmaktayız.

#petek #kombitemizleme #kombipetektemizleme

Nasıl bir çerçeve çizildiği konusunda bizlerin tecrübelerinden faydalanarak bunu sizlere robot cihazlarımızın en ideal kullanımlarını ilk çıktığı günden bu güne kadar kalifiye personellerimizle yaptıklarımızdan dolayı hizmetlerinizde hazırız. Her çıkan problemlerde garantili işler yaptığımızdan dolayı kafanızda bir şey takılmadan ne vakit olursa olsun hemen arayarak probleminize kalıcı bir çözümleme yapmaktayız.

Farkında olduğunuzda göreceğiniz üzere firmaların bir takım vaatleri sorun olmak bir yana sadece çözüm odaklı olduğumuzdan sizlere en iyisini vermekten kıvanç duymaktayız. Sizlerin sorunlarınızın kökünden kuruyana kadar mücadelemezi sürdürmekteyiz.

Göz önüne alınan ve içerik hem de uygulamaların mahşeri vicdanlarına uygun hale getirilmesinde açıkladığımız temel kriterler noktasında en ileriye hizmet yani petek noktasında vizyonumuzu yansıtırız. Gereği yapılarak sorunlarınızın nereden kaynaklandığını çok iyi bildiğimizden dolayı canınızı sıkacak hiçbir süreç yaşatmadan nokta atışı sorunlarınızı buluruz.

Asıl Olan İşi Ehline Yaptırarak Çalışan Bir Sisteme Sahip Olmak

Edinilen tecrübelerimizle diyoruz ki siz dilediğiniz kadar sadece peteklerinizi temizleyin inanın hiç bir şey değişmeyecektir eğer kombi temizleme işlemini yaptırmazsanız. Çünkü taşları yerine koyulduğunda bizce sizlerde çok iyi anlayacaksınız. Kombileriniz eğer havası yüklenmezse, kombi filtre temizliği tamamen temizlenmezse ve dahası su bar ayarlanmazsa (1,5-2,0) arasında gibi bir çok ayar yapılmadıktan sonra sadece peteklerinizi temizletmek hiç bir işinize yaramayacaktır. Bu nedenledir ki gelin petek temizliğini sizler demeden bütün eksik kısımlarını tamamlayarak sizlere ideal bir kombi petek temizliği yaparak teslim edelim.

Her sektörde olduğu gibi bizlerin sektöründe de firmamız sizin için gereken en iyi hizmetleri nasıl ve ne derece iyi olarak sizlere sunacağı üzerine kuruludur. Firmamız petek temizleme işinde sizlere de kombi sürecinde de yardımcı olmaktan gurur duymaktadır. Çünkü firmamız kombi markanız ne olursa olsun hiç fark etmeksizin sizlerin 1. sınıf işçilikle hizmetlerini sunar.