Çekmeköy Petek Temizleme

petek temizleme telefon

İçindekiler

🥇Çekmeköy Petek Temizleme 0530 215 54 37 % 100 Garantiliçekmeköy petek temizliği

Yaşam alanlarımızda kullandığımız enerji çeşitlerinden biride doğalgaz enerjisidir. Bu enerjiyi en verimli şekilde kullanmak için kombi petek temizliği yapılması son derece gereklidir. Temiz olan bir petek sıcaklığı dışarıya anlık olarak iletecekken içi partiküllerle dolu olan bir petek ısıyı önce partiküle iletecek sonra ise dış ortama verecektir. Kombi Petek Servisi olarak hizmet verdiğimiz

Çekmeköy Kombi Bakım Servisi markaları olarak; Demirdöküm kombi, Airfel kombi, Baymak kombi, Ferroli kombi, Eca Kombi, Arçelik Kombi, Beko Kombi, Ariston kombi, Alarko kombi, Fondital Kombi, Ditroo Kombi, Daikin kombi, Mitsubishi kombi, Baykan kombi, Vaillant kombi ve Viessmann kombi vb. gibi tanınmış kombilerinize servis hizmeti sağlanarak peteklerinizle eşdeğer kaliteli bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Aklınızda acaba bizim kombi markamızın da peteklerine temizleme hizmetiniz var mı diye düşündüğünüzde bütün sektörel markalara profesyonelce servis sunarız. Üstelik bu hizmetlerimizi extra fiyatlandırma yapmadan olması gereken fiyatlar ile sunduğumuzdan da emin olabilirsiniz.

Bu süre zarfında ısının verim ve kalitesi iyice düşmektedir. Sıcaklık veriminin düşmesinin önlenmesi için uzmanlar birçok araştırma yapmıştır. Bu araştırmalar sonucunda petek temizliği yapmanın önemi tespit edilmiştir. Firmamız Çekmeköy ilçesinde sunmuş olduğu petek temizleme hizmetlerinde yıllardır bilinen saygın bir firmadır. Ev, işyeri, ofis, atölye gibi yaşam ve çalışma alanlarınızda kullanmış olduğunuz peteklerin iç temizliğini en detaylı şekilde yapmaktayız. Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Peteklerinizin iyi ısıtmama durumlarında birden fazla nedenleri olabilir. Bunların bir tanesi muhtemelen peteklerin üst kısmının hava olması durumudur. Diğer bir durum ise alt kısımlarının yanmamasının nedeni de alt kısımdaki tortu ve çamur olabilmektedir.

Çekmeköy Petek Temizliği; konusunda firmamızın kalitesiyle ve öngörüleriyle peteklerinizdeki kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, peteklerinizde kireç, tortu, balçık ve çamurlaşma olması gayet olasıdır. Bunun nedenlerini uzun uzadıya tartışmak ve anlatmak gayet doğal sizlerinde bilgilenmesine katkı sağlamak amacıyla işlemlerimize devam etmekteyiz.

Malümunuz bu tip yabancı ürünler, cisimler peteklerinizin adeta ısıtma sistemlerinde pek iyi ısınmamasına neden olmakta dahası ısınan suyun bütün peteklerinize aynı derecede dağılımını sağlayamadığından dolayı ısı akışı olmayacak ve daha fazla enerji harcayacaksınızdır. Çekmeköy Petek Temizleme işlemlerinizi de firmamız olarak üstlenip yüksek faturalar ödeyerek maddi kayıplar yaşamanızı ve bu süreçlerde manevi kayıplar yaşamanızı da istemediğimizden sorumluluğu üstlenerek sorunlarınızı çözüyoruz. H

Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2023 – 2024 İstanbul/Kocaeli İçin Geçerli Fiyat Listesi

Çekmeköy Kombi / Petek Temizleme Adedi Çekmeköy Petek Temizleme Fiyat Listesi 2022 – 2023
Petek Temizleme Paket 1 – 1+0 Daire 1 Petek Temizleme Fiyatı : 115 ₺
Petek Temizleme Paket 2 – 1+1 Daire 2 Petek Temizleme Fiyatı : 155 ₺
Petek Temizleme Paket 2 – 2+1 Daire 3 Petek Temizleme Fiyatı : 150 ₺
Petek Temizleme Paket 3 – 3+1 Daire 4 Petek Temizleme Fiyatı : 170 ₺
Petek Temizleme Paket 4 – 4+1 Daire 5 Petek Temizleme Fiyatı : 200 ₺
Petek Temizleme Paket 5 – 4+ Daire 6 Petek Temizleme Fiyatı : 240 ₺

Yukarıda yer alan fiyatlandırma temsili nitelik taşımakta olup size en uygun fiyatlandırma için mutlaka müşteri temsilcimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Fiyatlar sizlerin sahip olduğunuz kriterlere göre +- oranında değişiklik gösterecektir. Güncel petek temizleme fiyatları için mutlaka firma uzmanlarımızla görüşmeniz gerekecektir.

Problemlerinize uzmanlarımızca profesyonel çözüm üretmek adına Çekmeköy Petek Temizleme servisimizi 7/24 çalışmak koşuluyla sizlerin hizmetinize sunduk..! Farklı piyasa koşulları oluşmuş olması firma olarak bizleri de çok fazla yıpratmasına rağmen bizler daima müşterilerimizi gözetir olduk. Bu noktada da piyasa koşullarındaki artan malzeme fiyatlarına rağmen fiyatlarımızı da minimum derecede değişiklik yaptık.

Neticesinde bizlerde personel çalıştıran firma olarak bu sürece ayak uydurmak zorunda kaldık. Bu nedenle ne sizi üzecek ne de bizi üzecek şekilde en ideali nasıl olması gerekiyor ise onu gerçekleştirmek zorunda kaldık. 2023 yılı petek temizleme fiyatları 50 ₺ gibi piyasada dolaşan reklamlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Sizi bu noktada kesinlikle uyarmak zorunda kalmamızın yanı sıra emin olun başınıza büyük bela açmanıza ramak kaldı diyebiliriz.

Çekmeköy Petek Temizliği Hangi Durumlarda Yapılır?

 •  Peteklerinizin eskisinden daha az ısıtması durumunda yapılmalı,
 •  Kombi yüksek ısıda çalışırken peteklerinize minimum ısı gelmesi durumunda yapılmalı,
 •  Mekanınızda bulunan peteklerin her biri farklı ısı aralığında olduğunda,
 •  Peteklerinizin alt kısmı ile üst kısmı ile sıcaklık farkı yaşandığında,
 •  En son petek temizliği yaptırmanızın üzerinden en fazla 2 yıl geçtiğinde mutlaka petek temizleme çekmeköy yapılması gerekmektedir.

Yapılan tüm müdahelelerimiz neticesin de herhangi bir netice alınamasa bizler tüm teknolojimizi seferber ettiğimizden ötürü böyle bir süreci hernekadar da yaşatmasak da neticesinden az da olsa uzun süren çalışmalarımızda sorunlarınız kökünden çözme garantisi vermekteyiz. Uzmanlarımız tarafından sizlerin taleplerinizi maksimum 30 dakika içerisinde çözüme kavuşturmak isterseniz hemen bizlere ulaşmanız faydanıza olacaktır.

Kombi Bakımı Yaptırmanın Peteğe Etkisi Var Mı? 

Ülkemizde çoğu kişi rutin aralıklarla kombi bakımını yaptırmasına rağmen, petek içi temizleme konusunda yanlış bir davranış biçimini benimsiyor. Kombi bakımının önemi bilinmesine rağmen petek bakımının ne derece önemli olduğu konusu bir türlü algılanamıyor. Oysa bir kombinin bakımın yapılması ne kadar önemli ise petek iç temizliğinin yapılması da en az o kadar önemlidir. Kombi içindeki mekanizma sayesinde petek ısısını ayarlar ancak peteğin dışarıya hangi raddede ısı verdiğini ayarlama mekanizması yoktur. Bu mekanizma direkt olarak petekle ilgilidir.

Peteğin içi hav, kir, partikül, pas, kireç, kömür atıkları gibi materyallerle kaplı olduğu zaman petek dışarıya ısıyı iletemeyecektir. Bu nedenle konunun özünü bilen bir firmadan petek temizleme hizmeti almanız gerekir. Firmamız petek temizleme konusunda en ayrıntılı bir şekilde araştırma ve geliştirme faaliyetleri sürdürmektedir. Avrupai standartlara sahip ve endişe etmeden rahat bir kullanım sağlayabileceğiniz petek temizleme hizmeti için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Çekmeköy Profesyonel Petek Temizleme hizmeti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Petek Temizliği Hizmeti Almanın Maddi Açıdan Önemi

Kış mevsimi her ailenin korkulu rüyasıdır. Dışarıda olmak bir eziyet ev içinde olmak ise ayrı bir eziyettir. Bunun sebebi ise yeterli ısıyı vermeyen ancak faturaları çok yüksek gelen kombi kullanımıdır. Aslına bakıldığında durumun kombinin markası ya da modeli ile hiçbir ilgisi yoktur. Tüm kombilerin markaları farklı olsada çalışma standartları beyin özellikleri ve programlama tasarımı büyük benzerlikler gösterir. Kombiden verim alamamanın ve faturaların yüksek gelmesindeki tek sebep temizlenmemiş petek içleridir.

Ev ortamında azami olarak altı adet petek olduğunu düşündüğümüzde kombi 70 derecede yanmış olsa bile petek içerisindeki atıklar sebebiyle ev hiçbir şekilde ısınmayacaktır. Bu duruma profesyonel anlamda bir çözüm yolu bulmak için Çekmeköy petek temizleme firmamızı tercih edebilir, çalışmalarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kimse kimseyi kandırmadan sadece süreçlerinizi en iyi şekilde hızlıca halledecek olan firmamız sizlerle.

Petek Temizleme Hizmeti Almanın Sağlık Açısından Önemi 

Bir ortamın sağlıklı olması için o ortamda kullanılan materyallerin temiz oluşundan emin olunmalıdır. Petek temizliği ve sterilizesi bu bakımdan da önem taşır. İç kısmı temizlenmemiş olan petekler ortama ardışık bir koku yayacak ve bu koku natüre olmayan duvar görünümlerine perdelerde islenmeye ve dumanımsı bir ortama sebep olacaktır. İlk montesi yapıldığında bembeyaz olan petekler sarımsı, grimsi ve hatta siyahımsı bir renge dönüşebilir.

Oluşan bu yüzeysel sararmayı ve siyahlaşmayı temizlemek mümkünken içine işleyen kokuyu yok etmek mümkün olmayacaktır. Bu durumu ortadan kaldıracak en etkili çözüm petek içlerinin jel, solüsyon ve peteğin içinde oluşan partikülleri yok edecek ilaçlardır. Bahsedilen bu işlem peteğin havasını alma işlemi değildir.

Bu nedenle bilinçsiz kişilerin petek temizleme işlemini yapmaya kalkışması zararlı sonuçlara sebep olabilir. Çekmeköy Kombi Petek Temizleme firmamız bir peteğin içerisine hangi boyutta jel, solüsyon ve ilaç gönderileceğini bilerek çalışmalar yapmaktadır. Etkili ve hızlı çözümlerimiz ile peteklerinizin içleri ısıyı dışarıya verecek kapasiteye getirilecektir.

Petek Temizleme Hizmetlerinde En Uygun Fiyatlar 

İstanbul Çekmeköy ilçesinde petek temizleme ihtiyacı duyduğunuzda bizlere ulaşabilirsiniz. Petek temizleme hizmetlerinde en uygun fiyatı veriyoruz. En kaliteli petek temizleme hizmetini uygun fiyat skalasıyla almak istiyorsanız firmamızla irtibat kurabilirsiniz. Farklı boyutlarda olan petekleriniz ve diğer ısınma cihazlarınızın temizliği için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Petek içi temizliğinde güvenilir bir firmadan hizmet almak için Çekmeköy bölge genelinde hizmet veren firmamızı tercih ediniz.

Çekmeköy petek açma işlerinizi de başka bir işlem yapmadan direkt olarak bizlere ulaşabilmeniz adına gerçekten çok sağlıklı karar almış olacaksınız.

Sorunların genel olarak bir kaç peteklerde olabildiği gibi bazen de her petek ısınması aynı olmamakla birlikte bazen üst kısım ısınırken alt kısım ısınmamaktadır. Bazen de çamurlaşma nedenleri ile akış hiç olmayacak peteklerinizin yarı kısmı tamamen buz gibi iken diğer kısmı temiz olduğundan dolayı ısınma olabilmektedir. Gerçek anlamda bu güne kadar bu işleri yaptıktan sonra müşterilerimizin bizlere dediği şu basit bir cümleyi de sizlere aktararak sizleri yazımızla baş başa bırakalım. “Böyle bir sorunlu işleri sizlerden başkası bu kadar kolay bir şekilde kim yapabilir ellerinize emeğinize sağlık” diyerek bizleri memnuniyetle uğurlamaktadırlar. İlçemizin en hızlı çözüm sunan bunun yanında en ileri teknolojiyi yaptığı işlerde kullanarak hem de en uygun fiyatlara bedavadan biraz pahalı diyerek sizlere fiyatlandırma yapılmaktadır. Aktarılan bilgilere göre burada da yine 15 20 noktasal renk bazında bütün çalışmalarımızı özellikli olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.  Beraberce sorunlarınızın üstesinden gelerek kalıcı bir işlem ile sizlerin hizmetlerinizi istisnasız sorunsuz bir şekilde çözümlemekteyiz.

Çekmeköy Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

çekmeköy petek temizleme

Çekmeköy Petek Temizliği Nasıl Yapılır; diye düşündüğünüzde bu işlemleri bazen kendi başınıza yapmaya kalkabilirsiniz lakin unutmamalısınız ki bu tip işler kalifiye petek temizleme personellerince robot makineler ile yapılması gerekmektedir. Diğer türlü peteklerinizdeki tıkanmaların komple fazla ısı kaybına bazende soğuk bir eve sahip olmanıza neden olmaktadır. Bu işleri firmamız olarak yaklaşık olarak 1 saat ile evinizdeki petek sayısına göre değişiklik göstereceğinden sizlerinde bu tip işlemlerinizde bilginiz olması gerekmektedir. Son gelişmiş robot cihazlarımızla gelin sizlere de en iyi petek temizleme işlerini itina ile yapalım. Hatta ve hatta süreçlerinizin en ideal tarihimizin boyutunda bu güne kadar yapılan başlangıçlara baktığınızda görülecektir ki bu işi en ideal olarak bizler yapmaktayız. Bu günün en hızlı ve güvenli yapılacak işlerine bakıldığında ilçemizin ve ilimizin son teknoloji cihazları ile sizlerin hizmetinizdeyiz. Gelin size bu günde de hizmet vermek adına çok kısa sürede hızlıca hizmet verelim.

Zaten sizlerin taleplerinizi daha ileri seviye cihazlarımızla en az 3 yıl daha tekrar yenilemeden aynı sistemden faydalanabilirsiniz. Çağrı olarak bile bıraksanız firma yetkilelerimizin hemen sizlere geri dönerek akabinde sorunlarınızın çözümü için burdayız. Farklı farklı zamanlarda mutlaka petek temizleme için çekmeköy ‘de ikamet edenler arkadaşları ile bu konuyu konuşmuş olup bazen faturaların çok yüksek geldiklerinden bahsederler.

 • Hızlı bir şekilde işlerinizi çözümleriz
 • Kalıcı olarak sizlere iş teslimini sağlarız
 • Kaliteli ve ortalığı dağıtmadan peteklerinizi düzeltiriz
 • Uygun fiyatlara temizleme işleri yaparız
 • Her an sizlere hizmet edecek haldeyiz.
 • Değerinde Hizmet Değerinde Servis

Çünkü bazen yanlış doğalgaz faturası okuma durumları olsa da bazen herzamanki gibi yakmanıza rağmen artık faturalarınız eskisinin en az 2 katı geldiği durumlar ortaya çıkmaktadır. Görüleceği üzere müşterilerimizin bu tip problemler yaşadığı her an bizlere ulaşmak konusunda özgürce davranabilirler. Ama bazen bir takım çekinceler içinde de olunabilmektedir. Duyduklarımıza göre insanlar kombicilerin geldikten sonra artık eskisi gibi daha peteklerin ısıtmadıklarından bahsederler. Bunun altında bir çok neden yatmasına karşın en bariz sebebleri arasında işi bilmeyek kombi petek temizleme firmalarının yaptıkları yanlış uygulamalar da gelmektedir. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına istanbul’lulara hak ettiği temizleme hizmetini sunarak en kaliteyi en hızlı şekilde veririz. Tüm yapılan hizmetlerde öncelik müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı değişen her türlü koşulda sizler aynı kalitede hizmetleri vermeye devam etmekteyiz.

Petek Temizleme’de Süreç Nasıl İşler

Petekelerinizi kimyasallar ve robot cihazlarımızla temizlediğimizden dolayı tertemiz bir sisteme sahip olmak isterseniz hiç sağa sola bakmadan doğrudan firmamızın kalitesiyle bu işlemleri bizlere yaptırabilirsiniz. Temizlik işlemleri gelişi güzel rastgele yapılmamakta bütün tesisatlarınızı tek tek bakıma alarak zararlı bütün partiküler maddeleri tamamen ortadan kaldırmaktayız. Sizlerden gelen taleplerinizi daha ileriye götürecek ve yaşadığınız kadar ileriye süreçlerinizi götürmek amacıyla var gücümüzle çalışmaktayız. Ama sizlerin teveccühünüzü göstererek en ileriye götürmek amacıyla olağan dışı bütün süreçlerinizde birebir olayın özüne inerek birfiil durumu analiz etmekteyiz. Bir telefon açarak kalıcı ve güzel bir durumlar ile sizleri karşı karşıya bırakarak sorunlarınızdan sizleri kurtaralım.

Petek temizliği işlemlerinden sonra doğalgaz faturanızdan yaklaşık olarak % 30 yakıt tasarrufu sağlarsınız..!

Çekmeköy petek temizliği fiyatları neye göre belirlenir diye kafanızda bu tip sorular da yer alabilmekte fakat bilmeniz gereken asıl husus Petek temizleme fiyatı evinize, kombinize, peteklerinize göre 2018 yılında olduğu gibi 2019 2020 ve 2021 yılında da petek temizleme fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatların değişmesi demek değildir ki verilecek hizmetin de kalitesinin değişeceği anlamına gelmektedir. Bizler en iyi hizmeti en uygun maliyetlere sizlere sunarak kazançlı çıkmanızı her zaman düşündüğümüzde bu sene de kampanyalı petek temizleme çekmeköy ilçemizde bu işleri itina ile yapmaya devam etmekteyiz. En doğru fiyatlandırmayı firmamızı arayarak anında öğrenmeniz mümkündür.

Kışa Özel İlçemizde Petekleri % 30 İndirimli Temizliyoruz

Firma yetkililerimizin önümüzünde kış olması nedeniyle %40 ‘a varan indirimler ile temizleme işlemlerini sizlere sunmaktadır. Hemen acele ederek 2019 petek temizleme fiyatlarımızı öğrenmek için çekinmeden firmamızın telefonlarını aramanız yeterli olacaktır. Biz farklıyız cümlemizi her defasında sizlere söylediğimizi bununda bir takım etkilerini bizzat sizlere verdiğimiz kalite ile bir çok kere ıspatlamış bulunmaktayız. Gelin sizlerde en ufak pürüz çıkmadan işin ehli sektörün yön vereni olarak izyapı tesisat olarak bizlere bu işlerinizi yaptırarak hem kafanız hem de cebiniz rahat olsun.
#Çekmeköy #Çekmeköypetektemizleme #petektemizleme

Firmamız hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında üstelik Çekmeköy’de 1. kalite ve profesyonel olarak bu işleri yapan en iyi tesisatçı konumundayız. Bu nedenle gelin hemen firmamızın kalitesiyle tanışın ve Çekmeköy petek temizliği işlemleri için bizleri arayın kazançlı çıkınız. Bazen zorlu süreçli kombi veya petek bakım ve tamiri gerektirmekte bir takım tesisatçılar da sektörel deneyimleri pek olmadığı için bu konularda pek az başarı sağlayabilmektedirler. Bu tip sorunlu noktalara ne sizler bilmediğiniz bir tesisatçı ile çalışmaya kalkışın nede ilk gelen tesisatçılara kombilerinizi teslim edin. Mutlaka ama mutlaka işin ehli komşu tavsiyeli ve kaliteli onaylı bizler gibi tesisatçılara danışarak önce işlemlerinizi yaptırmanız şiddetle uyarılarımız arasında olduğunu unutmayın.

Sonlandırılmayan hiç bir işçilik ve proje bırakmayan izyapı tesisat olarak bizler size en ideal işçilik ve hizmeti en uygun fiyatlara vermeyi vaat etmektedir. Bu nedenledir ki bu güne kadar ilçemizde en çok tercih edilen petek temizleme çekmeköy firması olarak karşınıza çıkmaktayız ve bugünlere bu yüzlerce memnun müşteri ile geldik diyebiliriz.

Kimyasal İlaçlarla Petek Temizliği Nasıl Yapılır?petek temizleme firması çekmeköy

Komple petek temizliği işlemlerinin hem ilaçlı hem de ilaçsız olarak yapılması söz konusudur. Ancak, ilaçlı işlemlerin daha faydalı olduğunu söylemek gerekir. İlacın oranı dikkatli bir şekilde ayarlandığı takdirde hiçbir sıkıntı olmayacaktır. Peteklere veya kalorifer tesisatına zarar verilmesi ihtimaller dahilinde bile değildir. Petek temizleme ilacı; petek temizleme makinesinin içerisine konmaktadır. Bu sayede, peteklerin içi kireçten korunmuş olmaktadır. Birçok kişi, petek temizliği yapmak adına peteklerin içerisinde bulunan suyu boşaltmayı denemektedir. Ancak, bu işlem, kireçlenmenin önüne geçemez. Bir başka deyişle, petek temizleme ilacının kullanılması zorunludur.

Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılmalı?

Petek temizliği işlemlerinde kullanılacak olan kimyasalın kalitesi son derece önemlidir. Yapılacak işlemin ne kadar faydalı olacağı tamamen buna bağlıdır. Bu noktada, siz de profesyonel olarak hizmet sunan kombi petek bakımı firmasıyla anlaştığınız takdirde onların uygun gördüğü kimyasal ilaçla peteklerin temizliğinin yapılmasını sağlarsınız.

Petek temizliğinde kullanılan kimyasalın markası ve bilinirliği son derece önemlidir. Ayrıca, bu kimyasalın daha önceden test edilmesi şarttır. Bu sayede, kalorifer tesisatına herhangi bir zarar verip vermeyeceği önceden belirlenebilir. Buna ek olarak, petek temizliğinde kullanılacak olan cihazın ilaç kullanımı için müsait olup olmadığı bir diğer önemli husus olarak dikkat çekmektedir. Petek temizleme kimyasalının kullanılması son derece basittir. Peteklerin sökülmesine gerek kalmadan kolay bir şekilde makinenin içerisine dökülerek petek temizliği yapılmaktadır.

Uzun bir zamandan beri kullanılan peteklerde verim sorunları ortaya çıkabilir. Kir ve atıklar peteklerin daha iyi ısı sağlamasını önler. Isıtma performansında düşüşler olduğundan dolayı bu durum kış aylarında sıkıntı yaratmaktadır. Bu durumun önüne geçmek ve petekleri eski veriminde kullanmaya devam edebilmek için petek temizliğinin düzenli olarak yapılması şarttır. Petek temizliği işlemi sayesinde doğalgaz sarfiyatı sağlanırken, tüm peteklerin bundan sonraki süreçte çok daha iyi ısınmasını sağlamış olursunuz. Kırmadan ve dökmeden yapılan petek temizleme işlemi çok kısa bir süre içinde tamamlanmış olacaktır. Çekmeköy petek temizleme işlemi sayesinde kış aylarını çok daha konforlu şekilde geçirebilir ve yüklü faturaların basit bir şekilde önüne geçebilirsiniz.

Kombi Peteklerinize Özenle Bakım Yapıyoruz

Peteklerinizin sadece temizlenmesi yeterli olmamakla birlikte bütün işçiliği yaparken üzerimize düşen asıl mesele sizlerin bütün petek ve kombi sistemlerinizi uyumlu şekilde temizleyerek kış ayında en ideal çalışma sistemine kavuşturmaktır. O zamanda kalan herhangi bir eksik durum olmaya kadar hem peteklerinizin içerisindeki bütün çamur ve pastan sizi kurtararak ardından kombinizin hava, filtre temizliği vs komple temizleyerek bakım yapılıp sizlere teslimini sağlamaktayız. Hemen İzyapı Tesisat güvencesine başvurarak kaliteli estetik bir sisteme sahip olmanız mümkünken lütfen sorunlarınızı erteleyerek daha büyük bir sorun oluşturmayın.