Petek Yıkama

petek temizleme telefon

Petek Yıkama ile artık kış aylarında petekleriniz eskisi kadar faturalar getirmeyecek olup üstelik daha da az ısı ile daha çok ısıtma işlemi yapılacaktır. Bu nedenle gelin sizlerin de adeta peteklerinizin içindeki pisliklerden kurtaralım. Farklı bir noktaya doğru işe baktığımızda firmamızın sağlam ekipleri sayesinde sorunun kaynağına temeline inerek bu kararı alırken net olması yatmaktadır.

Sonraki davranışlarını da inceleyerek bu sistemlere özellikle petek yıkama noktasında özellikle çözümlenecek bir şey ise sizleri de bu konuda ikna ederek hem kendiniz açısından hem de kombi petekleriniz açısından iyi bir yıkama işlemini yaparak enfes bir sistem teslim ederiz.

Özel cihaz ve kaliteli koruyucu kimyasal ile petekleriniz için profesyonel çözümler sunarak bu işi yaptırdığınızda en iyisini yaptırma hakkınız olduğunu düşünüyoruz..!

Bazı firmalar da bu işi yapmaktadırlar fakat kulağımıza üflendiği kadarıyla uygun fiyatlı yaptığını söyleyerek sizlerden iş almaktadırlar. Fakat işin kötü kısmı sizlerin peteklerinizde kullandıkları kimyasal oranlarını azaltarak hem peteklerinizi yıkarken tam iş yapmazlar hem de sizlerden bunu tam yaptıklarını söyleyerek yüksek ücret talep ederler. Neticesinde bir nevi yıkama da denilen petek temizleme işlemlerinizi uzmanlarımızla adeta terayağından kıl çekercesine çok pratik ve uzun yılların deneyimli personellerimize yakışır deyimimizle de hızlı ve temiz işçilikle sizler için sonlandırmış olacağız. Bu nedenle gelin sizlere de üstün hizmet ödüllü firmamızın sektörel deneyimlerini aktararak kazanmanızı aynı zamanda da tesisat ( peteklerinizin boru hatları + petekleriniz ) sistemlerinize hiç bir zarar vermeden ilk gün alınmışcasına ne kadar temiz bir durumda ise o denli hizmetlerimizi sunarak sizleri adeta ödüllendirelim.

İz Yapı Tesisat olarak Topyekün Petek Yıkama Süreçlerimiz

Firma olarak kalorifer tesisatlarınızı ve merkezi ısıtma sistemlerinizdeki yaşayacağınız en ufak ısınma problemleri, yüksek fatura, kireçlenme, çamurlanma, peteklerin alt kısmının ısıtmaması vb. her türlü sorunlarınızda bizleri aramanız durumunda firma olarak sizlere sadece icraatlarımızla ve robot petek yıkama cihazlarımızla hizmetlerimizi sunarız.

Daha farklı çalışmalarımızı direkt olarak görebilmeniz için bizleri aramanız faydanıza olacaktır. Çünkü firma olarak üstün cihazlarımızla hizmetlerimizi uygulamalı olarak sizlere aktarmaktayız.

Her zaman birilerini savunarak komşularınıza felanca tesisat bu işi çok iyi yapmaktadır dedikleriniz mutlaka olmuştur. Lakin bu konuda tamamen emin olmadan yapılacak bir tavsiye hem sizlerin yıldızınızı söndüreceği gibi hem de komşunuzun başına bela olacaktır.

Sorunlarınızda en ileri teknolojiyi kullanacak olan firmamızın sizlere sunarak en ileri teknoloji süreçlerinizi bizzat firmamız tarafından yapılmaktadır.

İşin en güzel yanı diğerleri gibi bir kere tesisatlarınızı yıkayıp sizlere alın yaptık bitti demeden elimizdeki cihazlarımız ve kimyasal karışımlarımızla tek tek bütün peteklerinizin kirini pasını tamamen ortadan kaldırana kadar işlemlerimize devam etmekteyiz. Mecburen işlerimizi bu hassasiyetle yaptığımızdan yenilenen bir sistemi sizlere sunarız.

Böylece hem daha kalıcı hem de daha uygun fiyatlara sunarak hem sizler faturalarınızdan kazanıp hem de daha iyi ısınmış olacaksınız. Sizlere özel yıkama işlemlerine tabi tutarak bu güne kadar binlerce kombi petek yıkama işlerinizi itina ile yapmaktayız. Çünkü bu güne kadar müşterilerimizin biz tesisatçılardan ne istediğini çok iyi bildiğim için yıkama durumlarında tüm sorunlarınıza da kalıcı işlemler yapmaktayız.

Konforunuzu düşünenler açısından daha iyi bir sisteme sahip olmanın yanında robotlu petek temizleme için komple peteklerinizin kiri, pası, çamurunu hijyenik bir hale getirin. Dahası peteklerinizin yanında kombinizin de aynı şekilde hem havasının, hem de filtresinin, suyunun kontrollerinin de yapılarak çalışan en iyi bir şekilde sizlere verdiğiniz paraya karşılık çalışır bir sistem teslimini sağlarız.