Petek Temizleme

petek temizleme telefon

İçindekiler

Petek Temizleme işini firmamızın kalitesi ile gün boyu yaktığınızda bile artık eskisi kadar doğalgaz faturanız gelmeyecek olup üstelik eviniz daha kısık ateşte daha çok ısatacaktır. Bu vesile ile sizleri uyarıyoruz ki camlarınızı açmayı unutmayın çünkü bu uygulamalarımız ile artık daha fazla ısınacaksınız.

  Yukarıdaki acil petek temizleme formunu doldurarak hemen bizlere ulaşmanız mükün olduğunu sizlere mutlaka dönüş yapılacağını unutmayınız. Şimdi size markasal bağlamda hangi markalara hizmet verdiğimizi sunalım.

  Petek Temizleme temsili fiyatları 2023-2024

  Petek Temizleme Fiyatları Tutar / Birim
  Bosch Petek Temizleme Fiyatları 189 ₺ – 489 ₺
  Viessmann Petek Temizleme Fiyatları 199 ₺ – 469 ₺
  Ariston Petek Temizleme Fiyatları 179 ₺ – 479 ₺
  Eca Petek Temizleme Fiyatları 169 ₺ – 429 ₺
  Vaillant Petek Temizleme Fiyatları 209 ₺ – 499 ₺

  Petek Temizleme
  Soğuk kış aylarında faturalarınızın daha fazla yüksek gelmesini istemiyorsanız Petek Temizleme işlemlerini mutlaka 3 yılda bir yapmanız gerekmektedir.

  Bu tip işlemler artık doğalgazın ülkemizin hemen hemen her ilinde özellikle istanbul ve gebze’de bütün sokaklarda kullanıldığından dolayı uzun süreli özellikle 1 ve 4 yıl arasındaki kullanımlarda mutlaka petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Bunun bir takım sebeplerini artık yaptırdığımız kamuoyu bilinçlendirme programları ile hemen hemen her kesim bilgi sahibi olmuştur.

  Çünkü petek tıkanmaları zaman içerisinde oluşacağından ve bunun kaynağı suyun kireçlenmesi, yine suyun petekler içerisinde çamurlar oluşturması veyahut pas ve oksit kaynaklı metal yoğunluğu artışı peteklerinizin belirli noktalarından su akışını engelleyecektir. Akışın engellenmesi demek açık bir ifade ile kombinizin ısıttığı suyun peteklerinizde akışı olmaması peteklerinizin ısınmayacağı anlamına gelmektedir. Bu da kombinizin daha fazla enerji harcaması demek olacağından dolayı böyle bir olay sizlere maddi ve manevi zararları olacağı kesindir. Gelin zarar etmeden vereceğiniz paranın karşılığını kombiniz ne marka olursa olsun fazlasıyla alarak sorunlarınızdan kurtulun. Petek sayısına göre fiyatlandırmamız ile size en ideal olarak nasıl hizmet verdiğimizi aşağıda görebilirsiniz.

  Kombi Petek Temizleme Fiyatları 2020 – 2021 İstanbul/Kocaeli İçin Geçerli Fiyat Listesi

  Kombi / Petek Temizleme Adedi Petek Temizleme Fiyat Listesi 2020 – 2021
  Petek Temizleme Paket 1 – 1+0 Daire 1 Petek Temizleme Fiyatı : 115 ₺
  Petek Temizleme Paket 2 – 1+1 Daire 2 Petek Temizleme Fiyatı : 155 ₺
  Petek Temizleme Paket 2 – 2+1 Daire 3 Petek Temizleme Fiyatı : 150 ₺
  Petek Temizleme Paket 3 – 3+1 Daire 4 Petek Temizleme Fiyatı : 170 ₺
  Petek Temizleme Paket 4 – 4+1 Daire 5 Petek Temizleme Fiyatı : 200 ₺
  Petek Temizleme Paket 5 – 4+ Daire 6 Petek Temizleme Fiyatı : 240 ₺

  Yukarıda yer alan fiyatlandırma temsili nitelik taşımakta olup size en uygun fiyatlandırma için mutlaka müşteri temsilcimizle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Fiyatlar sizlerin sahip olduğunuz kriterlere göre +- oranında değişiklik gösterecektir.

  Kombi  Petek Bakımı

  Kombi bakımının düzenli olarak tekrar edilmesi gerekir. Bu çalışma sayesinde kombinin daha verimli şekilde kullanılması söz konusu olurken, kombinin ömrünü uzatmak mümkün bir hale gelir. Kombi bakımı kişilerin kendi başına yapabileceği bir uygulama olmayıp mutlaka profesyonel kişilerden yardım almaları gerekir. Uygulama sırasında kombinin su sızdırıp sızdırmadığı, kombinin temizliği, genişleme tankının kontrolü gibi konular ele alınır. Öte yandan bu çalışma sırasında kombinin içindeki elektrik bağlantı noktalarının kontrolü yapılacak ve gerekli zamanlarda müdahale edilecektir. Teknik bilgi gerektiren bu süreç bu nedenle mutlaka işin uzmanlarına bırakılmalıdır. Kombi bakımını aksatmanız halinde ekonomik açıdan zarar almanız olası olurken, kombide ani bozulmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Değerli vaktinizi ayırıp 1 dk bizleri aradığınızda farkımızı çok açık bir şekilde göreceksinizdir.

  Profesyonel Petek Temizleme

  Kış mevsimi yaklaşırken her ailenin ortak sorunu yakıttır. Yakıttan tasarruf etmek isteyen herkesin petek temizleme hizmeti alması gerekir. Bu işlem kombiden gerçek bir randıman alınmasını yani ısınmayı sağlar. İç kısmı kirli olan bir petek kombi en yüksek ayarda yansa bile dışarıya sıcaklık vermeyecek buna rağmen doğalgaz faturasının çok yüksek olmasına sebep olacaktır.

  Yani kombi petekleriniz kirli olduğunda ne kadar çok fatura ödeseniz de ısınma durumu gerçekleşmeyecektir. Firmamız yıllardır İstanbul’un bir çok noktasında petek temizleme hizmetleri veriyor. Bu hizmetlerde kalite ve teknolojiyi en üst skalaca kullanmasıyla biliniyor. Firmamıza ulaşarak en nitelikli ve uygun fiyatlı petek temizleme hizmetini alabilirsiniz.

  Petek Temizleme Hizmeti Nedir?

  Ülkemizde çoğu meskende ısınma aracı olarak kombi kullanılıyor. Çok temiz bir ısınma aracı olan kombinin çalışma skalasını ise petekler belirliyor. Peteğin iletkenliği ısıyı kolay bir şekilde dışarı vermeyi sağlıyor. Ancak peteklerdeki iletkenliğin azalması ya da yok olması ısıyı içerde hapsediyor. İletkenliği azalan bir petek için kombi en yüksek ayarda yansa bile ısınma olayı gerçekleşmiyor. Yani petek ısıyı dışarı vermiyor. Zaman içinde petek içinde oluşan kireç atığı, kir, hav, partikül ve pas gibi mineraller peteğin ısı iletkenliğini yok ediyor.

  Bu mineralleri yok etmek için ise petek temizleme işlemi uygulanıyor. Petek içlerine yollanan jel veya solüsyon ile peteklerin içleri hem tertemiz oluyor hemde eski iletkenliğini geri kazanıyor. Firmamız bu anlamda en nitelikli hizmeti en uygun fiyatla edinmeyi sağlarken, kış aylarındaki üşüme sorununu da ortadan kaldırıyor. Kış aylarında peteklerinizin ısıtmamasından yakınıyor ve kombi faturalarınızın çok yüksek olduğundan şikâyet ediyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamızla iletişim kurarak en nitelikli hizmeti alabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde petek temizliği hizmeti almak için çalışma yelpazemizi inceleyebilirsiniz.

  Her defasında her yıl aralık ayı dolaylarında siz değerli müşterilerimize özellikle altını çizerek belirttiğimiz bir nokta olarak tekrar etmek gerekirse kesinlikle ama kesinlikle piyasada indirimli petek temizleme işlerini 50 tl civarı yaptığını iddaa eden kişilere itibar etmeyiniz. Diğer aracılar gibi işi alıp başkasına paslamadan sadece kendi firmamız ve kalitemiz çerçevesinde sizlere servis sunarız. Farklı uygulama ve metodlarımız ile de sizlerin sorunlarınızda en hızlı çözüm üreterek sorununuzu kökünden çözüme kavuştururuz.

  Petek temizleme işlemi ısıyı daha verimli bir şekilde almanıza zemin hazırlar. Bu işlemin uygulanmasından sonra tüm petekler eskiye nazaran daha fazla ısı yayacaktır. Aynı zamanda uygulamanın varlığıyla birlikte kombiyi daha uzun süreli olarak kullanabilir, kombinin ömrünü arttırmayı kesin yoldan başarabilirsiniz.

  Özel makineler aracılığıyla peteklere su tazyiki sağlanırken, uygulanan hava basıncı sayesinde peteklerin içeriğinde yer alan kir atıklarının temizlenmesi sağlanmaktadır. Petek temizleme işlemi özel makine ve ürünlerle birlikte son derece kısa bir zaman aralığı alır. Bu işlemi kişilerin kendi başına yapabilmesi söz konusu değildir. Daha iyi sonuçlar görmek ve etkili bir temizlik sağlayabilmek için mutlaka profesyonellerden yardım alınması gerekir.

   

  Çünkü bu işlemi yapmak belirli bir süre alacağı için ve son teknoloji cihazlar kullanılacağı için kimse kafasına göre bu kadar ucuz yapmayacağı ortadadır.

  Petek Temizliği Yapmak Kolay Mı?

  Petek temizleme işlemi kişilerin kendilerinin yapmış olduğu petek havasını alma işlemi değildir. Petek havasını alma işlemi peteklerin alt kısmındaki manevra düğmesinin açılıp içindeki suyun bir kısmının dışarı atılmasıdır. Ancak petek temizleme işleminde peteklerin içine bir madde gönderilir ve bu maddenin petek içindeki sıkıntılı materyallerin yok edilme işlemi uygulanır.

  Bu işlemde teknik gereklidir. Bir peteğin içerisine hangi düzeyde madde gönderileceğini bilmek bu teknikte önem taşır. Bu nedenle konuyu bilmeyen kişilerin petek temizleme işlemini yapması mümkün değildir. Firmamız bu işlemi profesyonel anlamda bilgi sahibi olan personeller tarafından uygulamaktadır. Firmamıza ulaşarak petek temizliğinde en nitelikli hizmeti alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çalışmalarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Petek Temizliğinde İndirimli Fiyatlar

  İstanbul ilinde petek temizliği yapan kaliteli ve uygun fiyat sunan bir firmayla çalışmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çalışmalarımız sizlerin rahat ve konforlu bir kış geçirmenizi sağlıyor. Prensipli ve garantili çalışmalarımızla petek içi temizliğinde en üstün hizmet performansını sunmakta ve sizleri kışın ısınamama stresinden kurtarmaktayız.

  Kış aylarını yüksek kombi faturası ödemenize rağmen ısınmadan geçirmek istemiyorsanız bizlerden hizmet alabilirsiniz. Peteklerinizin en nitelikli şekilde temizlenmesini ve bu işi alanında en başarılı ve saygın olan firmanın yapmasını istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Peteklerinizi en kaliteli maddeler kullanılarak en uygun fiyatlarla temizletmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Petek temizliği işlerinizde firmamızı tercih edebilir en uygun fiyatlarla peteklerinizi temizletebilirsiniz.

  PETEK TEMİZLEME HİZMETİ SUNDUĞUMUZ İLÇELERİMİZ

  Kombinizin evinizi, işyerinizi ısıtmak için birkaç kere ısıtma yaparak faturalarınızın daha fazla gelmesine dahası yuksek gelse bıle ısınma olarak randuraman göremeyeceğiniz için muhtemelen soğuk kış aylarında üşütüp hastalanacaksınız. Bu nedenle firmamız Petek Temizleme işlemlerini robot ile yaptığından ilk günki gibi peteklerinizin içerisini tertemiz yaparak sizlere teslimatını sağlamaktayız.

  Ataşehir Petek Temizleme Kartal Petek Temizleme Sultanbeyli Petek Temizleme
  Beykoz Petek Temizleme Maltepe Petek Temizleme Tuzla Petek Temizleme
  Çekmeköy Petek Temizleme Pendik Petek Temizleme Ümraniye Petek Temizleme
  Gebze Petek Temizleme Sancaktepe Petek Temizleme Üsküdar Petek Temizleme
  Kadıköy Petek Temizleme Şile Petek Temizleme Petek Temizleme İletişim

  📌Sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma için petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.♨♨

  Petek Temizleme WhatsApp HattıPetek temizliği yapmak kendi başınıza olacak bir şey olmadığını her defasında siz değerli müşterilerimize bu konuyu ısrarla anlatmamıza rağmen tamamlanmasını talep eden bir takım bilgilendirmeler yapalım dedik. Bu hususta sizlere söylemek istediğimiz fakat tavsiye etmediğimiz bir konu olan şu konu önem arzetmektedir. Petek borularınızın ve içinde bulunan suyun tamamen temizlenmesi konusunda süreçlerinizi tamamlamalısınız.

  Isınmayan Peteklere Kesin Çözüm

  Peteklerden daha iyi bir şekilde verim alabilmek için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Petek temizliği sırasında özel makineler ve asit içermeyen kimyasal ürünler kullanılır. Özel makineler aracılığıyla kombilere su tazyiki yapılırken bu sayede peteklerin içeriğinde yer alan kir atıklarının temizlenmesi mümkün olur.

  Peteklere hiçbir şekilde zarar vermeyen bu işlem aksine peteklerin daha uzun ömürlü olmasına neden olacaktır. Bu işlem sayesinde peteklerin küflenmesinin önüne geçerek ömrünü arttırabilir, kombiden alınacak verimi arttırabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda faturalara da yansıyacaktır.

  İşlem sayesinde bundan sonraki süreçte kabarık faturalar karşınıza çıkmaz. Petekler yeterince ısıtmıyorsa veya hiç yanmıyorsa bu uygulamayı yaptırmanızın zamanı gelmiş demektir.

  2018 2019 yılı Kampanyalı Petek Temizleme Fiyatları

  • Komşuna Tavsiye Edin  %10 İndirim Kazan Kampanyası; Aynı apartman,sokak veya mahalledeki komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın, liste fiyatından yaklaşık oalrak %10 indirim kazanın.
  • Bölgeye Özel %10 İndirim Günü Kampanyası; Haftanın belirli günlerinde, belirlediğimiz bölgelere özel indirimler uyguluyoruz. Sizlerde o ilçeye özel avantajlı fiyatları öğrenmek için bizleri arayınız.
  • Daimi Müşterilerimize Özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.

  Peteklerinizin içindeki kullanılan kimyasallar borularınızda oluşacak olan korozyonları engellemesi açısından koruyucu önlem taşıdığından dolayı sizlerin de bunu yapamayacağınızdan işlerinizi bizler gibi profesyonellere bırakmanız gerekmektedir.

  Petek Temizliği Ne Zaman Yapılmalıdır?

  Petek temizliği yapmanın bir zamanı yoktur. Ancak petekleri uzun süre kullanmak için en az yılda bir kere temizliğinin yapılması şarttır. Petek temizliğinden kasıt dış yüzeyinin temizlenmesi değildir. Peteğin iç mekanizmasının temiz olmasıdır. Peteklerin içleri rutin aralıklarla temizlendiğinde peteklerin kullanım ömrü uzar ve verim alınması sağlanır. Kışı rahat geçirmenin tek formülü petek içlerinin temizlenmesidir. Firmamız her mevsim için petek temizleme hizmeti vermektedir. En kaliteli jel ve sıvı maddelerle petek temizliğinizi yapmakta ve hem peteklerinizin hemde evlerinizin ısınmasını sağlamaktayız. Petek temizliği hizmeti alarak boşu boşuna yüksek doğalgaz faturası ödemekten kurtulabilir, sağlıklı ve verimli bir kombi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

  Firmamızdan petek temizliği hizmeti almak için tüm aylarda bizlere ulaşabilirsiniz. Kış aylarında peteklerinizin ısınmamasından ve üşümekten yakınıyor ve kışı rahat geçiremiyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bizleri tercih edebilirsiniz.

  Petek temizliği kaç para diye merak edenlere çok uygun bir fiyat politikamız olduğunu belirtebiliriz. Kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem sayesinde petek temizliğine ödeyeceğiniz miktar doğalgaz faturanız dan düşecek miktar sayesinde size neredeyse bedavaya gelmiş olacaktır. Bu yüzden daha fazla düşünmeden sadece mantıklı bir hareket ederek bütün 2 sene boyunca peteklerinizin temizleme derdi olmadan ve uygun fiyatlı olarak firmamızın farkıyla teslimini alınız.

  Her yıl olsa da bu yılda firmamız olarak siz değerli müşterilerimize Petek Bakım Kampanyası adı altında yaklaşık % 30 piyasa koşulları altında kampanyalar düzenleyerek avantajlar sunmaktayız. Bu da sizlerin bizleri indirim fırsatlı tercih etmenizi daha da kullanabilir hale getireceğinden bizler de yine aynı şekilde daha fazla çalışmak durumunda kalmaktayız.

  Yeterli olmayan personellerimizi hemen sistemden çıkartarak en iyi personeller ile çalışmayı düşünerek bu noktada kalıcı işçiliği sizlere daha iyi verebilmenin amacı içerisinde olmaktayız.

  • Gönüllü ve tecrübeli çalışanların kalitesi ile sizlere çalışma sonuçlandırılır
  • Petek temizleme sanat işidir diyerek estetik işçilik ile peteklerinizi temizleriz
  • Uygun fiyatlı olmamız dandik firma olacağımız anlamına gelmediğini bu güne kadar en ideal fiyatlara bu işleri teslim etmekteyiz
  • Hızlı işçilik yaptığımızdan dolayı sorunlarınızı en ideal şekilde gerçekleştirdiğimizden dolayı tercih edilir firmayız.
  • Robot ile Petek Temizleme yapıldığından dolayı en temiz ve en güvenli yöntemlerimizle sorunlarınıza çözüm buluruz
  • Petek içi çamur, kum, pas vs. atık maddelerin tamamen temizlenmesini sağlarız
  • Yapılan işlerde her daim hızlı 30 dk lokasyonunuzda olacak şekilde işlemleri yaparız.
  Kombi Petek Temizleme
  Kombi Petek Temizleme Konusunda Firmamızın Üstün Nitelikli Robot ile Petek Temizleme Cihazları ile Peteklerinizin Kiri, Pası, Çamuru Tertemiz Yapılarak Sizlere Teslim Edilir.

  Gelin sizlere de tüm marka petek kombi cihazlarınız için çekinmeden firmamızın telefonlarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi peteklerinize de zamanı geldiğinde müdahele edilmesi gerektiğini bizler anlatmadan sizleri bilgilendirmeden de siz değerli müşterilerimiz zaten çalışma esasındaki sorunları görerek sizler tahmin edebilirsiniz.

  Çünkü firmaların bir çoğu sadece örnek görsel de görüldüğü gibi sıradan temizlik yaparak sizlere hizmet verdiklerini söyleyebilmektedirler lakin görüleceği üzere kombinizin ısıttığı su tesisatlarınızın belirli alanlarından geçerek evinizi, ortamlarınızı ısıtmayacaktır.

  Görülen o ki onlarında bu sektörde belli sayıda müşterileri bulunsa da bizler çok iyi biliyoruz ki sadece bir müşteriye 1 kere ulaşırlar sonrasında daha da o müşteriler o firmalara işlem yaptırmamaktadırlar. Burada bir nevi protesto edilerek işi çok iyi bilen firmalar mevcut iken işi bilmeyenlere vermeyiniz diye her zaman anbe an sizlere iletmekteyiz. Gelişmelerdeni kampanyalardan sizleri devamlı olarak bilgilendiren firmamız gelin sizleri peteklerinizin kirini, pisini, pasını tertemiz bir şekilde sizlere teslimatlarını sağlamaktayız.

  Petek temizliğinin düzenli olarak yapılması tavsiye edilir. Bu uygulama sayesinde kombiyi düşük derecede kullansanız dahi yüksek bir ısı verimi almış olursunuz. Aynı zamanda tüm peteklerin eskiye oranla daha iyi bir şekilde ısınması söz konusu olur. Uygulama ayrıca kombinin ömrünü uzatmakta ve çok daha uzun süre boyunca kombiyi kullanmanıza yol açacaktır. Petek temizleme uygulamasının diğer bir avantajı ise yüksek fiyatlı faturaların önüne geçmesidir. Petek temizliği yaparak bundan sonraki süreç içinde el yakan faturalara veda edebilirsiniz. İşe özel makinelerin yardımıyla yapılan bu uygulamanın yalnızca profesyoneller tarafından yapılması lazımdır. Bu sayede çok daha güvenilir ve hızlı sonuçlar alınması mümkün bir hale gelir.

  5 Yorumlar

   • Merhaba Ömer Faruk Bey,
    Petek Temizleme Ücretlerimiz için Lütfen 0536 894 51 25 No’lu Telefon ile Bizlere Ulaşarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.!

   • Merhaba Hale Hanım,
    Çalışanlarımız gerek çalışma estetiğine gerekse müşteriler ile diyaloğ süreçlerinin hepsine dikkat eden profesyonellerdir. İlginiz ve bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

  1. başka yere bakmayın arkadaş. diğer arkadaşların dediği gibi harika bir firma kaliteli işçilik çıkartıyorlar.

  Cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


  *