Sonuç Odaklı Petek Temizleme

petek temizleme 2022

Yapılan işlerimizi her zaman sonuçlandırmış neticesinde yüzlerce memnun müşteri profili oluşturduk. Kalıcı işlerimiz neticesinde yeriniz nerede olursa olsun bir telefon açarak en hızlı çözüme anında kavuşursunuz.

Sonuç Odaklı Petek Temizleme dediğimiz de işte tam da bu şekilde gerçekleşmektedir. İlk telefon gelmesiyle başlayan süreç peteklerinizin temizlenmiş, kombilerinizin bakımınının yapılarak çalışır halde teslim edilmiş olmalı. Uzun süredir sektöre yön veren firmamız bu tip süreçlerde % 100 müşteri memnuniyeti esasıyla çalıştığından dolayı çekinmeden aramanız faydanıza olacaktır.

Sonbahar ve Kış kampanyası ile sizlere % 30 indirim sunarak kış ayına sıcak girminizi sağlıyoruz.

Firmamız izyapı tesisat kalıcı işçiliği en uygun fiyatlara sizlere sunarak kış ayına girişte, sonbahar başlarında hemen bizlere ulaşmanız ile kış ayını daha faydalı ve ısınarak geçirmenizi sağlar.

Robot petek temizleme cihazlarımızın çalışma prensibi gereği 1-4 petek arası işlerinizi maksimum 30 dk içerisinde hallederek sizlere sunarız. Daha fazla petek sayılarınız da zamanlama değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden hemen firma temsilcilerimize evinizdeki petek sayınızı da söylemenizde fayda olacaktır.

 

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*