Petek Yıkama ve Temizleme

petek temizleme 2022

Petek yıkama yöntemi ile kombi petek arasındaki birikmiş olan kirli, paslı, çamurlu suyunuzu sisteminizden robot petek temizleme cihazımızla komple temizleme yoluyla sorununuzu çözeriz. İşte bütün mesele bu kadar basit. Bu yöntem son yılların en popüler uygulaması olmakla birlikte en uygun yöntemler arasındadır.

Eski tip sistemlerde komple tesisat sökülmek durumunda iken artık öyle bir durum olmadan sadece petek kombi bağlantısı açılarak makine bağlanır ve süreç başlar.

Petek yıkama ve temizleme işlemi ortalama 4 petekli bir evde 30 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Bununla birlikte kombi filtre temizleme ve bakımı yanında petek hava durumu da kontol edilerek herhangi bir sorun olması durumunda süreç tamamlanmak üzere start verilir.

Bütün petekler tek tek temizlik işlemleri de tamamlanır tamamlanmaz test çalışması yapılıp çalışma sistemi kontrol edilerek sizlere kış boyu tertemiz ve sımsıcak bir ev, işyeri ortamı sunarız. Bütün bunların yanında hiç bir yeri kırıp dökmeden robot petek temizleme cihazlarımız ile uzun yıllara dayanan tecrübemizle süreçlerinizi yönetiriz. Sizlere de en ucuz ısınmanın en uygun maliyetlere keyfini çıkarmak kalsın.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*