Profesyonel Petek Temizleme Servisi

petek temizleme 2022

Profesyonel Petek Temizleme Servisi olarak sizlere daha önce onlarca kez söylediğimiz lakin hala evlerine gittiğimiz müşterilerimizden veyahut telefon ile bizlerden destek almak isteyen müşterilerimizden duyuyoruz. Üzülerek diyoruz ki peteğin içindeki havayı alınca petek temizleme işlemi tamamlanmış olmamaktadır.

Gelin sizlere profesyonel petek temizleme servisi olarak bütün İstanbul ve Kocaeli olmak kaydı ile gerek kombilerinizi gerekse peteklerinizi profesyonelce elden geçirelim. Dahası uzun yılların verdiği tecrübe ve çalışanlarımızın deneyimleri ile elimizdeki gelişmiş cihazlarımızın katkısı ile kombi ve peteklerinizi ilk aldığınız gün gibi sizlere teslimini sağlayalım.

Yanlış duymadınız ilk günki çalışma sistemine bütün rutin kontrolleri yapılmış bir şekilde en uygun fiyatlı petek temizleme işlemini de üstelik sizlere sunarak hizmetlerimizi verelim. Peteklerin temizlenmesi, havalarının alınması, kombi filtre temizlenmesi, hava basıncı gibi bir çok yapılması gerekeni yaparak bir fatura dönemini de artık daha düşük ödeyerek geçirin. Bundan sonra yüksek faturalı doğalgaz olmayacak diyerek en iyi temizleme işlemini izyapı tesisat olarak sizdeğerli müşterilerimize sunuyoruz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*