Petek Temizleme de Püf Noktalar

petek temizleme 2022

Bu konuda bir çok yazı mutlaka denk gelmişisinzdir veya az çok haberlerde medyada karşınıza çıkmış olması kaçınılmazdır. Ama hemen konuya girerek diyoruz ki petek temizlemeyi eğer elinizde cihazınız yok ise ve kimyasalınız yok ise kesinlikle kendi başınıza denemeniz hiç bir sonuç vermeyecektir.

Gelin sizlere petek temizleme de püf noktalar nelerdir bu konuda bir kaç ip uçu vererek süreci başlatalım. Bunların başında ilk olarak bütün peteklerinizin içinde biriken kir, pas, kireç, çamur vb. tortuları komple temizlemeniz gerekmektedir. Bu işlemi bütün petekler kapalı iken sadece 1 tanesi açık tutulup akabinde tek tek hepsi bu şekilde temizlenerek süreç başlatılır.

Sonrasında kimyasal verilerek peteklerinizin içerisi komple temizlendiği atık su olarak gelen suyun temizlendiğini görene kadar devam eder ve sonra bir sonraki adıma olan kombi filtresi temizleme işlemine geçilir. Filtresi temizlendikten sonra hava basıncı ve su bar basıncı kontrol edilerek gerekli işlemler yapılır

Sonuç olarak tertemiz bir şekilde petek temizleme püf noktalarını sizlere aktarmış olduk bunu da sizlerin kendi başınıza yapmanız zor ve mümkün olmayacağı için sektörün lideri izyapı tesisat olarak bizlere telefon açarak sorunlarınıza kesin çözüm üretelim.

 

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*