Kalorifer Petek Temizliği

petek temizleme 2022

Kullanım ömrüne bağlı olarak zamanla peteklerde kireç, balçık, toz atıkları oluşabilmektedir. Ortaya çıkan bu sorun zamanla ısıtma konusunda performansın düşmesine zemin hazırlar. Kapsamlı olarak yapılacak petek temizliğinden sonra ısıtma konusunda çeşitli sorunların önüne geçilmiş olunur.

Özel bir uygulama olduğundan dolayı kişilerin kendi başına bu uygulamayı yapabilmesi söz konusu değildir. Mutlaka işin uzmanı olan kişilere teslim edilmesi gerekir. Bu uygulama sayesinde yakıt tasarrufu elde etmeniz mümkün olurken, kabarık faturalara kısa sürede veda edebilirsiniz.

Petek temizleme uygulaması kombiye en uzak konumda olan peteklerin bile daha iyi ısınmasına neden olacaktır. Bu sayede kış aylarında oluşan bu ısı sorununun önüne hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.

Dahası siz değerli müşterilerimizin ne kadar çok peteği olursa olsun sorun olmadan en kısa sürede temizleme ve bakımını yaparak sizlerin sorunlarını çözüme kavuşturmaktayız. Çünkü bizler sizin için zamanlamanın ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı işimizi en hızlı şekilde hallederiz. Petek sayınız ister 4 olsun isterse 12 hiç sorun olmadan profesyonel cihazlarımızla en uygun fiyatlara sizlere hizmetlerimizi sunarız.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*