Evde Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

petek temizleme 2022

Evde petek temizliği yapmak için ilk olarak kombinizi kapatmalısınız.Tesisat içindeki suyu boşaltmak için tahliye vanalarını kullanmalısınız.

Sistemin içinde yer alan tüm su boşaltıldıktan sonra peteklerin rekorlarını açarak boruyla olan ilgisini kesin. Bir hortumun yardımıyla peteklerin içine su gönderin. Bu işlem temiz su gelinceye kadar devam etmelidir. Temiz su geldikten sonra peteği tekrar yerine monte edebilirsiniz.

İşlem tamamlandıktan sonra kombinin altında yer alan vanayı açarak kombinin su almasını sağlayın. Bu işlem oldukça zor ve teknik gerektirdiğinden dolayı bilmeyen kişilerin bu işlemden uzak durması gerekir. Aksi halde hoş olmayan görüntülerin ortaya çıkması kaçınılmaz bir hale gelebilir. Bu nedenle bir profesyonelden yardım almak daha mantıklı olacaktır. Sizlere harika denilecek şekilde sorunlarınızı kökünden kurtararak size en iyi hizmeti sunacağız.

Hiç çekinmeden müşteri hizmetlerimizi arayarak sorunlarınızı ifade ettikten sonra ister 4 istersen 15 adet peteğiniz olsun sizlere verilen termin sürelerinde sorunlarınızdan kökünden kurtarırız. Gelin piyasada bulunan diğer firmalarla bizleri kıyaslamadan bir telefon açarak farkımızı görün. Yüksek ödeme yaptığınız faturalardan kolayca kurtularak kalıcı bir çözüme kavuşun.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*