Petek Temizleme Fiyatları

petek temizleme 2022

Uzun zamandan beri kullanılan peteklerde kir ve toz biriktiğinden dolayı ısıtma konusunda eskisi gibi verimli değillerdir. Bu sorunu aşmak için düzenli olarak petek temizliği işleminin yapılması tavsiye edilir. Bu işlem sayesinde petekleri eskisi gibi verimli şekilde kullanmak mümkün olurken, kombinin ömrünün arttırılması söz konusu bir hale gelmiş olur.

Petek temizliği işleminin mutlaka işin uzmanları tarafından yapılması gerekir. Aksi halde beklenmeyen sonuçların alınması kaçınılmaz bir hale gelebilir.

Petek temizleme fiyatları ise ortalama olarak 150 TL’den başlamaktadır. İki yılda bir mutlaka yapılması tavsiye edilen bu uygulama sayesinde ısıtma sorununun önüne başarılı bir şekilde geçilebilir. Bu nedenle uygulamaya mutlaka önem verilmesi gerekecektir. Diğer türlü bazı evlerin petek sayısı büyüklüğüne göre değiştiğinden mutlaka telefon açarken bizlerden bilgi ve fiyatlandırma alarak sorunuz.

Çünkü biz ortalama 4 adet petek temizleme fiyatlandırması verirken bazı evlerde 12 adet petek bulunabilmekte. O müşterimiz de herhangi bir fiyat belirtmediğimizden dolayı bazen karışıklık olabilmekte müşterimiz bütün evin peteklerinin toplamda 150 tl sularında olduğunu sanmaktadır. Bu yüzden diyoruz ki bizleri aradığınızda mutlaka petek sayınızı belirtmenizi rica ederiz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*