Reklamlara Aldanarak Petek Temizletmeyin

petek temizleme 2022

Reklamlara Aldanarak Petek Temizletmeyin adlı yazımızda piyasada bulunan onlarca firmanın müşterilerimizi yanıltıcı türdeki reklamları ile bir takım illegal işler yaptığını duyar olduk. Farklı kelime öbekleri ile müşterilerimizin petek temizleme hizmetini vereceğini söyleyen ve kapora isteyenden tutun da sadece tek petek temizleme fiyatı yazıp kelime oyunu yapana kadar bir çok hikaye mevcuttur.

Bizlerin yazmış olduğu ve tam olarak neyi izah ettiysek bu konuda firmamız izyapı tesisat olarak bizzat sözümüzde durmaktayız. Sadece petek temizleme için arayana petek temizleme fiyatımızı vermekteyiz. Üstelik işlem esnasında petek temizleme ile alakalı bir fiyatlandırmaya yok efendim şunu yaptım bunu yaptım diye fark alınır mı ? cevap tabiki de hayır.

İşte firma olarak iyi bir kalitede olan ekiplerimizce bu türden hizmeti en uygun fiyata kaliteli bir işlem yapılmaktadır. Dönüşüm oranı en yüksek olan hizmetimizi daha çok alana yaymak adına ekiplerimiz durmadan çalışmalarını sürdürmektedir. Dediğimiz gibi son kez sizlere Reklamlara Aldanarak Petek Temizletmeyin!!! diyerek en iyi sistem ve uzun yıllara dayanan tecrübe ile size garanti hizmet vererek süreci tamamlarız.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*