En İyi Petek Temizliği Nasıl Olur

petek temizleme 2022

En İyi Petek Temizliği Nasıl Olur ? adlı yazımızda bugün siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatlara verdiğimizi aktarmak isteriz. Nitekim farklı model ürünlerimizle en zorlu olan petek sıkıntısında bile mutlaka çözümleme yapmaktayız.

İlerleyen zamanlarda tekrar aynı sorunlar ile karşılaşmamanız için sizlere bir takım birifinklerde vererek neden bu şekilde yapılmaması gerektiğini hatırlatırız. Sonra ekiplerimiz neticesinde hiç bir yeri kırıp dökmediği için sadece malzemelerini alarak mevcut noktadan ayrılmaktadırlar. Yapılan petek temizleme işlerinden sonra sizlerden işçilik karşısında en makul fiyatlı ücret talep eder.

Piyasa koşullarının bozulması sonrasında firmalar bir bir fiyat artırımı yaparken sitemizi incelediğinizde göreceksiniz ki petek temizleme fiyatı noktasında çok fazla bir ücret artırıı yapmadık. Hemen hemen her ürün fiyatının 4 katı artığı bu dönemde en makul maliyet hesabı yaparak adeta bedavadan biraz pahalı olacak şekilde ücretlendirdik.

Gelin sizlerinde kış aylarında sorun olarak gördüğünüz ısıtmayan petek sorunlarınıza % 100 net çözüm üreten izyapı tesisat ile işlem yapın. Yapmanız gereken sadece telefon açarak hizmet hakkında bilgi almanız olacaktır. Yaptırmak zorunda olmadığınızı sadece bilgi alarak hiç bir şey kaybetmeyeceksiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*