Petek Temizliği Fiyatları

petek temizleme 2022

Petek Temizliği Fiyatları her zaman olduğu gibi bu yıl olan 2019 da da özellikle firmamız açısından iz yapı olarak sizlerin hizmetinizdeyiz. Her zaman dediğimiz bir şey var ucuz etin yahnisi pek yağvan olur atasözü her ne kadar da farklı alanlarda kullanılsa da bizzat kombi petek sektöründe de aynı şey söz konusudur.

Kombi Bakımında Ne Yapıyoruz!

  • Kombi Filtre temizliği,
  • Genleşme Tankının hava kontrol ve hava takviyesi,
  • Çakmak Temizliği,
  • Fan Temizliği,
  • Yanma Odası Temizliği işlemleri yapılmaktadır.

Nitekim bizim sektörün farklı alanlarında eline bir cihaz alan farklı ilçelerde usta olduklarını iddaa edenler olsa da genel olarak bizler çok iyi biliyoruz ki bu iş deneyim, tecrübe, yönetişim ve zamanlamanın doğru kullanımı ile mümkündür. Çünkü gelin basit bir hesap yaparak sizlere konuyu aktaralım. Bir petek temizliği fiyatları açısından ele alındığında eski sistemde maliyetler çok pahalı iken artık o denli pahalı olmamakla birlikte yine teknolojik atak sistemi ile yani robot petek temizleme sistemleri ile farklı fiyatlandırmalar mevcuttur.

Dikkat! Sadece filtre temizliği yaparak kombi petek bakımı yaptıklarını söyleyen firmalara karşı dikkatli olunuz..!

Peteklerinizin kimyasallı ve kimyasalsız olmak üzere farklı şekillerde temizliği mümkün iken bizler en iyi hangi derecede oluyorsa sizlere bunu sunarak sizlerin bilgilenmesini ardından tercihinize uygun olanını yaparak hizmetlerimizi tamamalamaktayız.

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ FİYATLARI TUTAR / BİRİM
Panel Radyatör Temizleme Fiyatları 20 TL
Kombi Bakım Fiyatları 150 TL
Alurad Petek Temizliği Fiyatları 50 TL
Buharlı Petek Temizleme Fiyatları 50 TL
Döküm Petek Temizliği Fiyatları 50 TL
*Fiyatlar Temsili olup lütfen arama esnasında fiyat sorunuz. Her yıl yenilenen petek temizleme fiyatları olabilme ihtimaline karşılık firma yetkililerimizle irtibata geçmeyi unutmayın.

Yukarıda da görüldüğü üzere Petek Temizliği Fiyatları 2019 için farklı seçenekler bulunmakta olup gerek evdeki petek sayısına gerekse talep ettiğiniz hizmetin cinsine göre fiyatlandırma 2019 yılı için de farklılık göstermektedir. Petek temizleme bambaşka bir işlem olduğundan dolayı mutlaka işin ehline yaptırmayı da unutmayınız.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*