Petek Temizleme Fiyatları 2019

petek temizleme 2022

Petek Temizleme Fiyatları
Petek Temizleme Fiyatları

Petek Temizleme Fiyatları her yıl olduğu gibi gelecek kış aylarının başlangıcı olan 2019 yılında da siz değerli müşterilerimize özel kampanyalı fiyatlarımızla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu tip sorunları olan artık petekleri ısıtmayan bütün müşterilerimiz çekinmeden arayabilirler.

2019 Petek Temizleme Fiyatları yasama yılının da açıldığı bu günlerde ne yapılacağını kestiremeyen ve soğuk kış aylarında artık olmazsa olmaz olan kombilerinizin peteklerinizin yapılacak çalışmalar neticesinde gereken yapılacağı için bazı çalışmaları da tamamlanmaktayız. Yerel aktörlerin teknik olarak düzenledikleri ve bunun üzerinden planlama yapmak güç ve zor olsada robot ile işlemleriniz çok kolay.

Bütün sokaklara 30 dakika içerisinde hizmetlerimizi götürdüğümüzden dolayı 2019 petek temizleme işlemleri için gündeminizde firmamız dışında hiç bir firma olmaması gerektiğini unutmayınız. Bu güne yeni vermiş olduğumuz hizmetlerimizde % 100 müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı bundan sonra da sizlere sırtımızı dönmemiz söz konusu bile olamaz.

Bundan sonraki hedefimiz güvenli bir şekilde etrafa herhangi bir zarar vermeden bütün peteklerinizin komple sorunlarını çözüp artık eskisi gibi yüksek faturalar ödemenizi engellemektir. Bu kriterlerde petek sayısına göre belirli fiyatlamaların değiştiğini müşteri temsilcilerimiz ile görüştüğünüzde mutlaka petek sayınızı söylemeyi unutmayınız.

Mazur görürsünüz ki bazı evlerde 2 3 adet petek bulunurken bazı evlerde ise 10 15 adet petek bulunabilmektedir. Bu nedenle sorunlu ev sahipleri Petek Temizleme Fiyatları 2019 fiyatları almadan önce evinizde bulunan kombi sistemlerine ait toplam petek sayılarını da söyleyerek genel fiyatlandırma alabilmeniz mümkündür.

4 Yorumlar

  1. 7 haziranda bir kere çalıştırmak istedim peteklerimi fakat artık çalışmadı kış aylarına girdiğimiz bu günlerde acaba 12 adet peteklerimi kaç paraya temizlerseniz ??

  2. Fiyatlandırmalarımız için lütfen anlık olarak bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaramız olan 0538 915 20 50 numaramızdan ulaşarak alabilirsiniz. Ya da bizlere telefon ile mesaj atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu vesile ile bizlere ulaştığınız için teşekkür ederiz.

  3. Farklı bir sorum olacaktı. 2019 yılı için en uygun olarak 4 peteğe kaç paraya yapmaya gelirsiniz. Gebze’de ikamet etmekteyiz banyo havluluk hariç 4 orta boy peteğimiz var.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*