Petek Temizliği 150 TL Şok Fiyat

petek temizleme 2022

Son dönemlerde internet sitelerinde gerekse facebook ve diğer sosyal mecralarda yok efendim 50 tl ye petek temizleme yapıyoruz gibi haberlere kesinlikle itibar etmeyiniz. Gerek servis ücreti gerek petek temizleme kimyasal ücreti, personel ücreti, makine vs derken bu ücret hiç bir mantıkla 50 tl ye sizlere hizmet vereceklerini göstermemektedir. Bu nedenledir ki gelin sizlerin teveccühüne sığınarak diyoruz ki bizleri aramadan hiç bir işlem yapmayınız.

Doğru bir adım atarak gerek kendinize gerekse komşularınıza kombi petek temizliği esnasında ihtiyaç duymanızda bize arama yaparak da % 10 civarı indirim sahibi olabilirsiniz. Bütün standart uygulamaları bizzat sektörel uzun yıllar deneyimi olan personellerimizle de yaptığımızdan dolayı çekinmeden bizlere kombilerinizi, peteklerinizi emanet edebilirsiniz. Gelin kazık yemeden ilk aldığınız gibi uzun yıllar kullanacağınız temiz bir sisteme sahip olunuz. Daha önceleri sizlere petek temizliğinde kampanya adlı makalemizde de bahsettiğimiz üzere en avantajlı şekilde belirli periyotlarda faydalanmak tamamen sizlerin elinizde.

Petek Temizleme süreçlerinden bir tanesi de bizlere göre de en önemlisi temizleme esnasında kırıp dökmeden ve bu işlerin yapılırken en hızlı ve en uygun fiyatlara yapılması açısından izyapı tesisat olarak sektörde bizlerden daha iyisi yoktur. Bir telefon ile danışmanlarımızı aradığınızda görülecektirki iş oluş biçimi, kaliteli hizmet açısı, hızlı ve uygulamalarında da titizlik açısından firmamız gibisi yoktur. Şok fiyatlara da 2019 yılı açısından en kaliteli ve uygulanabiliri bizler tarafından gözleriniz kapalı şekilde temin edebilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*