Petek Temizliğinde Kampanya

petek temizleme 2022

Büyükşehirlerin en büyük sorunları arasında yer alan kalıcı olarak sorunların başında peteklerin diplerinde biriken pis kirlerin temizlenmesi açısından önemli aşamaları kaydetmek lazımdır. Süreç eski tiplerde ne kadar farklı olursa olsun bu zamanda petek temizliği firmamızın önceliğidir.

Petek Temizliğinde Kampanya için en ideal işlerinizde hemen bir telefon ile arayarak bizlere ulaşın ve sorunlarınızdan tamamen kurtulun.

Komşunuza Randevu Alın Kazanın dememizdeki durum öncelikli olarak sizlere temizliğe gelince sizlerden sonra komşunuza da gitmemiz durumunda % 10 civarı indirimlere robotlarımız aracılığıyla temizleme yaparız. Bu süreçlerinizde hiç çekinmenize gerek kalmadan sizlerin sorunlarınızı ihmal ettiğimizden değilde tamamen konsantre çalışanlarımızla robot ile petek temizleme işlerinizi yaparız.

Zaten piyasada uygun fiyatlı lakin işini en iyi yapan tesisatçı olarak bu işleri yapan bizler yani izyapı tesisat olarak sizlerin bütün sorunlarınızı da aynı hassasiyetlerimizle uzun yılların tecrübesi ile hayata geçirmekteyiz.

1 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*