Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

petek temizleme 2022

Uzun yıllar kullanılmış kombi petek sistemi daha önce hiç bir şekilde temizleme ve bakıma alınmadıysa ve sizler de ısrarla kombi peteklerinizin gayet normal çalıştığını iddaa ediyorsanız yanılmaktasınız. Bu tip sistemsel durumlarda mutlaka peteklerin, kombilerin zamanla bakıma, temizliğe ihtiyacı olacağı her mekanik ve otomatik sistemleri baz alarak düşündüğümüzde gayet normal bir durumdur.

Piyasada bir çok eski tip tesisatçılarında peteklerinizi temizletmeyin, çürür, daha kötü olur, bozulur gibi bir takım söylentilerle siz değerli müşterilerimizin kafasını karıştığını duyuyoruz. Kesinlikle bu tip söylentilere itibar etmeden işin ehli iz yapı tesisat olarak petek ve kombilerinizi bizlere teslim ederek daha fazla ısınarak daha az ödeme yapabilirsiniz.

Temizlik Öncesi ve Sonrasında Peteklerinizdeki Durum

Aşağıdaki resimde de görüleceği üzere temizlik yapılmamış uzun yıllar kirli kalmı petekleriniz sol taraftaki gibi çok az bir alan sıcak olacaktır. Yine sol taraftaki soğukluk ve ısınmama nedenini de çok net bir şekilde gördüğünüz üzere kir, pas, çamur gibi etkenler yüzünden alt kısma çöküntü olur ve sıcak su kombiden çıktıktan sonra bu alana uğradığında az kısım temiz olduğundan odanız da az şekilde ısınacaktır.  Sağ taraftaki görselde de temizlenerek temizlik sonrası peteklerinizdeki kir tabakası tamamen yok olacak, iç yüzeyi kir tabakasından arındırılmış olacağından dolayı hem tasarruf edecek hem de daha çok ısınma sağlanacaktır.

Petek Temizleme Servis Fiyatı ve Hizmet Bölgesi
İz Yapı Tesisat olarak Petek Temizleme işlerini Başta İstanbul ve Gebze olmak kaydıyla bütün lokasyonlara mahalle ve sokaklara aynı şekilde ulaştırmaktayız. Fiyatlarımızı firma politikalarımız gereğince her bütçeye uygun olmak kaydı ile ve işimizin ederi kadar piyasa koşulları gözetilerek fiyatlandırılmış ve sizlere petek temizleme fiyatları olarak ücretlendirme yapılmaktadır. Firmamıza güncel fiyat bilgisini öğrenmek için telefon ile  ulaşabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*