Kimsenin Bilmediği Yeni Petek Temizleme

petek temizleme 2022

Kimsenin Bilmediği Yeni Petek Temizleme durumunda sizlere bir sebep vermediğiniz sürece firma olarak sizlerin bütün sorunlarınızı bizzat en iyi personellerimizce çözümleyerek sizlerin çalışan bir sistem ile teslimatını sağlayarak en az 2 yıl boyunca tekrar tekrar böyle bir durumla karşılaşmamanızı sağlayacağız.

Firma olarak peteklerinizi temizlemekle kalmayıp kombilerinizin petek, hava vb. rutin bakımlarını da özellikle çalışanlarımızca otomatik olarak yapılarak sizlerin en iyi hizmeti almanız sağlanır.

Çünkü sadece petek temizliği yapmak sizlere fayda sağlamayacağını çok iyi bilen izyapı tesisat olarak firmamız sizin gereksinimleriniz ne ise gerektiği anda ücret sabit kalmak kaydı ile temizlemeye başlıyacaktır. Çünkü kombi petek olarak artık literatüre geçmiş olan ve 2 yılda 1 kez en az olmak kaydı ile yapılan temizleme sayesinde hem faturalarınız hem de geniş ölçüde ısınma sistemleriniz % 30 avantaj sağlayacaktır.

Bu da her ailenin tercih edeceği ve kimsenin daha önce bilmediği yeni petek temizleme sistemini ortaya çıkarırki gelin sizlerde firmamız kalitesinde petek sistemlerinizi daha güvenli bir firmaya ve işini iyi yapan hizmet odaklı bir tesisatçıya teslim etmiş olun.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*