Bu İşlemi Yapanlar Köşeyi Dönecek!

petek temizleme 2022

Uzun zamandır her platformda belirttiğimiz ve akabinde sizlerin de bir çok kere bizlerin bu söylemlerine kulak vererek uygulamaya aldığınız işlemlerin başında petek temizleme işlemi gelmektedir. Özellikle kış aylarında sizlere büyük kazanç çıkartıcak olan petek temizleme işlemi özellikle sizler ile petekleriniz arasında kışın artan ilgiye bakıldığında bu işlemleri yapmanız faydanıza olacağı ortadadır.

Bu İşlemi Yapanlar Köşeyi Dönecek! cümlemizdeki asıl olan olayı örnek ile açıklamak gerekirse; 1 faturanız kış aylarında 300 ile 500 tl arasında geldiğini varsayalım. Doğalgaz faturasının da yıllar içinde devamlı artan trendde olduğunu düşünürsek daha da cebinizi yakacak bir hal alır. Bu nedenle hemen matematiksel bir hesap ile petek temizleme yaptırdığınızda ne faydası olacaktır gelin şimdi görelim.

1 Aylık Doğalgaz Faturası : 500 tl

1 Aylık Elektrik Faturası: 150 tl

Genel toplam : 500 TL + 140 TL = 650 TL olarak ortaya en basit işlem ile fatura çıkacaktır. Şimdi gelin farklı bir izah ile eğer peteklerinizi firmamız iz yapı tesisat ile temizlettiğinizde ortaya çıkacak durumu açıklayalım.

1 aylık doğalgaz faturası: 250 – 350 TL ( kış ayları baz alınarak hesaplanmıştır.)

1 aylık elektrik faturası: 80-120 TL

Petek Temizleme Fiyatı: 100-150 TL ( petek sayısına göre değişiklik göstermektedir.)

Genel Toplam: 500 TL ortalama petek temizleme dahil sizlere ilk ay faturalanacak miktar bu şekilde ortaya çıkmaktadır. Gelin bunu daha da farklı bir hal olarak nitelendirmek gerekirse faturalarınız 2. aydan itibaren en fazla 400 tl geleceğini unutmayın çünkü temizletme ve bakım ücreti sadece 1 kerelik alındığından dolayı artık sadece evi iyi ısıtan petek sistemleri ve ısıtmaya çalışmadığı için az çalışacak kombi sistemine sahipsiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*