Kara Kış Gelmeden Petek Temizliğinizi Yaptırın

petek temizleme 2022

Kara Kış Gelmeden Petek Temizliğinizi Yaptırın dememizdeki amacın veya söylemin tam olarak ne olduğunu tahmin ediyor olmalısınız. Çünkü her ne kadar da istanbul’da kara kış olmasa da çocuklu aileler veya evinizdeki peteklerin tam ısıtmadığını düşünen siz değerli müşterilerimize bu hususta bir takım söylemlerimiz olacaktır. Bunların başında eğer uzun zamandır ortalama 1 ile 3 yıl arasında aynı tesisatlarınızı kullanıyorsanız mutlaka belirli periyotlarda temizlik vaktiniz geldi demektir. Bunu da özellikle eylül  ayı veya aralık ayı içerisinde mutlaka yaptırmanız gerektiğini hatırlatırız.

Çünkü soğuk geldiği zaman kombinizi çalıştırmak zorunda kalıcaksınız ve bu o ayı kapsayacak derecede masraf olarak sizlere geri dönüş yapacağı için temizlik işlemine vereceğiniz paraları zaten aynı şekilde ödeme olarak fatura ödemesi yapacağınızdan boşu boşuna masraf yapmanızı istemiyoruz. Bu yüzden gelin sizlerde bu tip sorunları başlangıcında çözümleyerek sorun yaşamadan güzel ve sıcak bir kış geçirmeyi bizlerle sağlayın.

📌Sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma için petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.♨♨

Kış gelmeden petek temizliği yaptıran müşterilerimize aldıkları hizmetlerin kalitesini ve farkını sorduğunuzda başka bir yere sizleri göndermeden iyiki bizlerle çalıştığınızı sizlere de bu hususlarda tavsiyeler verecektir.

Petek Temizliği veya kombi bakımı işlerinizi ertelemeden işin uzmanı izyapı tesisat olarak bizlere başvuran sizlere en iyi kimyasalları ayarında kullanarak ve robot ile petek temizleme işlemlerimizi gelin sizlere özenle özveri ile yaparak sizlerin kazançlı çıkmanıza destek olalım. Peteklerde biriken kir ve diğer yabancı unsurlar ile kombi filtrenizdeki tıkanmaları ücretler içerisinde tek bir paket olarak sunarak kazanmanızı sağlayalım.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*