Garantili Petek Temizliği

petek temizleme 2022

Garantili Petek Temizliği işlerinizi daha iyi hale getirmemizin yanı sıra yapmış olduğumuz işçiliğin en ileri seviyesinde sağlamlığından emin olduğunuz işlerin sonraki yıllara varan süreçlerini de yönlendirmektedir. Çünkü eğer yapılmış olan iş 6 ay sadece sizi idare ediyorsa güvenin ki bizlere sorunlu bir temizleme işi ortaya çıkmıştır.

Garantili Petek Temizliği dememizdeki amaç robot ile petek temizleme işlerimizin her zaman vaat ettiğimiz gibi minimum 2 yıl gibi sürede sizleri memnuniyetle ısıtır halde olacaktır. Bu işlerin en mantıklı kısmını oluşturan süreç petek temizleme ücreti olarak vereceğiniz 100 tl 200 tl kadar fiyatların normal şartlar da 2 aylık faturanızın fazla ödediğiniz kısmını oluşturacağıdır.

Garantili Petek Temizliği için son dönemde sizlere verilen fiyatlardan memnun değilseniz 2019 yılı petek temizleme işleri için bizleri aramanız faydanıza olacaktır.

Bu yüzden firmamız olarak sizlere sunulan Garantili Petek Temizliği işlerinde firmamız iz yapı tesisat olarak bütün garantili işlerimizin arkasında olduğunuzu sizlere söylemekte herhangi bir beis görmemekteyiz.

Adeta bir yarış gibi müşterilerimize vereceğimiz hizmetin kalitesi noktasında bir önceki yaptığımızdan daha iyi şekilde hizmet verebilmek için kendimizle yarışmaktayız. Bu da her zaman % 100 memnun müşteri profilleri ortaya koyarak peteklerinizin içindeki bütün yabancı cisimlerin tamamen temizlenmesi demektir.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*