Kalorifer Petek Temizleme

petek temizleme 2022

Kalorifer Petek Temizleme | 30 Dakikada Hizmet Garantisi‎‎ veren firmamız ile çalışmanız durumunda daima kazançlı çıkacağınızı unutmayınız. Firma olarak titiz işçilik ve kaliteli malzemeler kullanarak sizlerin sorunlarınızı kökünden çözümlemekteyiz.

Kalıcı bir çalışma isteyen kalorifer petek temizliğinin yanı sıra kombilerinize de aynı titizlikte çalışma yaparak bütün tesisatlarınızı tertemiz bir şekilde teslimatını sağlamaktayız. Bu tip durumlara genel hatları ile kış aylarında girişildiğinden dolayı bizler de siz değerli müşterilerimize diyoruz ki kış ayı gelmeden özellikle Eylül ve Ekim aylarında en geç bu işlerinizi halletmeniz gerekmektedir. Çünkü o dönemde yapılan bakımlar bekleyen tesisatlarınızın daha fazla paslanmamasını sağlamaktadır.

“Peteklerin git gide daha az ısıtmasının en büyük sebebi zaman içerisinde peteklerin (çamur, pas, kir, tortu vb. ) tıkanma yapmasıdır.”

Sonrasında da kış ayına girince eskiden yüksek miktarlarda ödediğiniz faturalarınızı daha uygun fiyatlara ödeyecek ve artık 2 yıl kafanız bir şekilde hem iyi ısınıp hem de daha az fatura ödeyeceksiniz. Kalorifer Petek Temizleme işlerini izyapı tesisat olarak özverili ve müşterilerimizin verdiği parayı sonuna kadar karşılığını vererek hizmet sunduğumuzdan sektörel olarak bizden daha iyisini bulmanız çok zordur.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*