Petek Temizleme

petek temizleme telefon

Petek Temizleme işini firmamızın kalitesi ile gün boyu yaktığınızda bile artık eskisi kadar doğalgaz faturanız gelmeyecek olup üstelik eviniz daha kısık ateşte daha çok ısatacaktır. Bu vesile ile sizleri uyarıyoruz ki camlarınızı açmayı unutmayın çünkü bu uygulamalarımız ile artık daha fazla ısınacaksınız.


Petek Temizleme
Soğuk kış aylarında faturalarınızın daha fazla yüksek gelmesini istemiyorsanız Petek Temizleme işlemlerini mutlaka 3 yılda bir yapmanız gerekmektedir.

Bu tip işlemler artık doğalgazın ülkemizin hemen hemen her ilinde özellikle istanbul ve gebze’de bütün sokaklarda kullanıldığından dolayı uzun süreli özellikle 1 ve 4 yıl arasındaki kullanımlarda mutlaka petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Bunun bir takım sebeplerini artık yaptırdığımız kamuoyu bilinçlendirme programları ile hemen hemen her kesim bilgi sahibi olmuştur.

Çünkü petek tıkanmaları zaman içerisinde oluşacağından ve bunun kaynağı suyun kireçlenmesi, yine suyun petekler içerisinde çamurlar oluşturması veyahut pas ve oksit kaynaklı metal yoğunluğu artışı peteklerinizin belirli noktalarından su akışını engelleyecektir. Akışın engellenmesi demek açık bir ifade ile kombinizin ısıttığı suyun peteklerinizde akışı olmaması peteklerinizin ısınmayacağı anlamına gelmektedir. Bu da kombinizin daha fazla enerji harcaması demek olacağından dolayı böyle bir olay sizlere maddi ve manevi zararları olacağı kesindir. Gelin zarar etmeden vereceğiniz paranın karşılığını kombiniz ne marka olursa olsun fazlasıyla alarak sorunlarınızdan kurtulun.

Kombi  Petek Bakımı

Kombi bakımının düzenli olarak tekrar edilmesi gerekir. Bu çalışma sayesinde kombinin daha verimli şekilde kullanılması söz konusu olurken, kombinin ömrünü uzatmak mümkün bir hale gelir. Kombi bakımı kişilerin kendi başına yapabileceği bir uygulama olmayıp mutlaka profesyonel kişilerden yardım almaları gerekir. Uygulama sırasında kombinin su sızdırıp sızdırmadığı, kombinin temizliği, genişleme tankının kontrolü gibi konular ele alınır. Öte yandan bu çalışma sırasında kombinin içindeki elektrik bağlantı noktalarının kontrolü yapılacak ve gerekli zamanlarda müdahale edilecektir. Teknik bilgi gerektiren bu süreç bu nedenle mutlaka işin uzmanlarına bırakılmalıdır. Kombi bakımını aksatmanız halinde ekonomik açıdan zarar almanız olası olurken, kombide ani bozulmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

Her defasında her yıl aralık ayı dolaylarında siz değerli müşterilerimize özellikle altını çizerek belirttiğimiz bir nokta olarak tekrar etmek gerekirse kesinlikle ama kesinlikle piyasada indirimli petek temizleme işlerini 50 tl civarı yaptığını iddaa eden kişilere itibar etmeyiniz.

Petek temizleme işlemi ısıyı daha verimli bir şekilde almanıza zemin hazırlar. Bu işlemin uygulanmasından sonra tüm petekler eskiye nazaran daha fazla ısı yayacaktır. Aynı zamanda uygulamanın varlığıyla birlikte kombiyi daha uzun süreli olarak kullanabilir, kombinin ömrünü arttırmayı kesin yoldan başarabilirsiniz.

Özel makineler aracılığıyla peteklere su tazyiki sağlanırken, uygulanan hava basıncı sayesinde peteklerin içeriğinde yer alan kir atıklarının temizlenmesi sağlanmaktadır. Petek temizleme işlemi özel makine ve ürünlerle birlikte son derece kısa bir zaman aralığı alır. Bu işlemi kişilerin kendi başına yapabilmesi söz konusu değildir. Daha iyi sonuçlar görmek ve etkili bir temizlik sağlayabilmek için mutlaka profesyonellerden yardım alınması gerekir.

 

Çünkü bu işlemi yapmak belirli bir süre alacağı için ve son teknoloji cihazlar kullanılacağı için kimse kafasına göre bu kadar ucuz yapmayacağı ortadadır.

PETEK TEMİZLEME HİZMETİ SUNDUĞUMUZ İLÇELERİMİZ

Kombinizin evinizi, işyerinizi ısıtmak için birkaç kere ısıtma yaparak faturalarınızın daha fazla gelmesine dahası yuksek gelse bıle ısınma olarak randuraman göremeyeceğiniz için muhtemelen soğuk kış aylarında üşütüp hastalanacaksınız. Bu nedenle firmamız Petek Temizleme işlemlerini robot ile yaptığından ilk günki gibi peteklerinizin içerisini tertemiz yaparak sizlere teslimatını sağlamaktayız.

Ataşehir Petek Temizleme Kartal Petek Temizleme Sultanbeyli Petek Temizleme
Beykoz Petek Temizleme Maltepe Petek Temizleme Tuzla Petek Temizleme
Çekmeköy Petek Temizleme Pendik Petek Temizleme Ümraniye Petek Temizleme
Gebze Petek Temizleme Sancaktepe Petek Temizleme Üsküdar Petek Temizleme
Kadıköy Petek Temizleme Şile Petek Temizleme Petek Temizleme İletişim

📌Sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma için petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.♨♨

Petek Temizleme WhatsApp HattıPetek temizliği yapmak kendi başınıza olacak bir şey olmadığını her defasında siz değerli müşterilerimize bu konuyu ısrarla anlatmamıza rağmen tamamlanmasını talep eden bir takım bilgilendirmeler yapalım dedik. Bu hususta sizlere söylemek istediğimiz fakat tavsiye etmediğimiz bir konu olan şu konu önem arzetmektedir. Petek borularınızın ve içinde bulunan suyun tamamen temizlenmesi konusunda süreçlerinizi tamamlamalısınız.

Isınmayan Peteklere Kesin Çözüm

Peteklerden daha iyi bir şekilde verim alabilmek için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Petek temizliği sırasında özel makineler ve asit içermeyen kimyasal ürünler kullanılır. Özel makineler aracılığıyla kombilere su tazyiki yapılırken bu sayede peteklerin içeriğinde yer alan kir atıklarının temizlenmesi mümkün olur.

Peteklere hiçbir şekilde zarar vermeyen bu işlem aksine peteklerin daha uzun ömürlü olmasına neden olacaktır. Bu işlem sayesinde peteklerin küflenmesinin önüne geçerek ömrünü arttırabilir, kombiden alınacak verimi arttırabilirsiniz. Bu durum aynı zamanda faturalara da yansıyacaktır.

İşlem sayesinde bundan sonraki süreçte kabarık faturalar karşınıza çıkmaz. Petekler yeterince ısıtmıyorsa veya hiç yanmıyorsa bu uygulamayı yaptırmanızın zamanı gelmiş demektir.

2018 2019 yılı Kampanyalı Petek Temizleme Fiyatları

 • Komşuna Tavsiye Edin  %10 İndirim Kazan Kampanyası; Aynı apartman,sokak veya mahalledeki komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın, liste fiyatından yaklaşık oalrak %10 indirim kazanın.
 • Bölgeye Özel %10 İndirim Günü Kampanyası; Haftanın belirli günlerinde, belirlediğimiz bölgelere özel indirimler uyguluyoruz. Sizlerde o ilçeye özel avantajlı fiyatları öğrenmek için bizleri arayınız.
 • Daimi Müşterilerimize Özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.

Peteklerinizin içindeki kullanılan kimyasallar borularınızda oluşacak olan korozyonları engellemesi açısından koruyucu önlem taşıdığından dolayı sizlerin de bunu yapamayacağınızdan işlerinizi bizler gibi profesyonellere bırakmanız gerekmektedir.

Petek temizliği kaç para diye merak edenlere çok uygun bir fiyat politikamız olduğunu belirtebiliriz. Kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem sayesinde petek temizliğine ödeyeceğiniz miktar doğalgaz faturanız dan düşecek miktar sayesinde size neredeyse bedavaya gelmiş olacaktır. Bu yüzden daha fazla düşünmeden sadece mantıklı bir hareket ederek bütün 2 sene boyunca peteklerinizin temizleme derdi olmadan ve uygun fiyatlı olarak firmamızın farkıyla teslimini alınız.

Her yıl olsa da bu yılda firmamız olarak siz değerli müşterilerimize Petek Bakım Kampanyası adı altında yaklaşık % 30 piyasa koşulları altında kampanyalar düzenleyerek avantajlar sunmaktayız. Bu da sizlerin bizleri indirim fırsatlı tercih etmenizi daha da kullanabilir hale getireceğinden bizler de yine aynı şekilde daha fazla çalışmak durumunda kalmaktayız.

Yeterli olmayan personellerimizi hemen sistemden çıkartarak en iyi personeller ile çalışmayı düşünerek bu noktada kalıcı işçiliği sizlere daha iyi verebilmenin amacı içerisinde olmaktayız.

 • Gönüllü ve tecrübeli çalışanların kalitesi ile sizlere çalışma sonuçlandırılır
 • Petek temizleme sanat işidir diyerek estetik işçilik ile peteklerinizi temizleriz
 • Uygun fiyatlı olmamız dandik firma olacağımız anlamına gelmediğini bu güne kadar en ideal fiyatlara bu işleri teslim etmekteyiz
 • Hızlı işçilik yaptığımızdan dolayı sorunlarınızı en ideal şekilde gerçekleştirdiğimizden dolayı tercih edilir firmayız.
 • Robot ile Petek Temizleme yapıldığından dolayı en temiz ve en güvenli yöntemlerimizle sorunlarınıza çözüm buluruz
 • Petek içi çamur, kum, pas vs. atık maddelerin tamamen temizlenmesini sağlarız
 • Yapılan işlerde her daim hızlı 30 dk lokasyonunuzda olacak şekilde işlemleri yaparız.
Kombi Petek Temizleme
Kombi Petek Temizleme Konusunda Firmamızın Üstün Nitelikli Robot ile Petek Temizleme Cihazları ile Peteklerinizin Kiri, Pası, Çamuru Tertemiz Yapılarak Sizlere Teslim Edilir.

Gelin sizlere de tüm marka petek kombi cihazlarınız için çekinmeden firmamızın telefonlarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi peteklerinize de zamanı geldiğinde müdahele edilmesi gerektiğini bizler anlatmadan sizleri bilgilendirmeden de siz değerli müşterilerimiz zaten çalışma esasındaki sorunları görerek sizler tahmin edebilirsiniz.

Çünkü firmaların bir çoğu sadece örnek görsel de görüldüğü gibi sıradan temizlik yaparak sizlere hizmet verdiklerini söyleyebilmektedirler lakin görüleceği üzere kombinizin ısıttığı su tesisatlarınızın belirli alanlarından geçerek evinizi, ortamlarınızı ısıtmayacaktır.

Görülen o ki onlarında bu sektörde belli sayıda müşterileri bulunsa da bizler çok iyi biliyoruz ki sadece bir müşteriye 1 kere ulaşırlar sonrasında daha da o müşteriler o firmalara işlem yaptırmamaktadırlar. Burada bir nevi protesto edilerek işi çok iyi bilen firmalar mevcut iken işi bilmeyenlere vermeyiniz diye her zaman anbe an sizlere iletmekteyiz. Gelişmelerdeni kampanyalardan sizleri devamlı olarak bilgilendiren firmamız gelin sizleri peteklerinizin kirini, pisini, pasını tertemiz bir şekilde sizlere teslimatlarını sağlamaktayız.

Petek temizliğinin düzenli olarak yapılması tavsiye edilir. Bu uygulama sayesinde kombiyi düşük derecede kullansanız dahi yüksek bir ısı verimi almış olursunuz. Aynı zamanda tüm peteklerin eskiye oranla daha iyi bir şekilde ısınması söz konusu olur. Uygulama ayrıca kombinin ömrünü uzatmakta ve çok daha uzun süre boyunca kombiyi kullanmanıza yol açacaktır. Petek temizleme uygulamasının diğer bir avantajı ise yüksek fiyatlı faturaların önüne geçmesidir. Petek temizliği yaparak bundan sonraki süreç içinde el yakan faturalara veda edebilirsiniz. İşe özel makinelerin yardımıyla yapılan bu uygulamanın yalnızca profesyoneller tarafından yapılması lazımdır. Bu sayede çok daha güvenilir ve hızlı sonuçlar alınması mümkün bir hale gelir.

Değerlendirme: 5.0/5. İtibaren 1 Oy.
Please wait...

3 Yorumlar

 1. 4 tane petek temizleme ve kombi bakımı ücretinizi öğrenebilir miyim ?

  Değerlendirme: 5.0/5. İtibaren 1 Oy.
  Please wait...
  • Merhaba Ömer Faruk Bey,
   Petek Temizleme Ücretlerimiz için Lütfen 0536 894 51 25 No’lu Telefon ile Bizlere Ulaşarak Detaylı Bilgi Alabilirsiniz.!

   Değerlendirme: 5.0/5. İtibaren 1 Oy.
   Please wait...
 2. Anadolu yakasında gelen arkadaşlarınızın gerek kibarlığı gerekse peteklerimizin ısınmasına katkılarından dolayı teşekkür ederiz

  Değerlendirme: 5.0/5. İtibaren 1 Oy.
  Please wait...

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*