Petek Temizleme

Petek Temizleme işini firmamızın kalitesi ile gün boyu yaktığınızda bile artık eskisi kadar doğalgaz faturanız gelmeyecek olup üstelik eviniz daha kısık ateşte daha çok ısatacaktır. Bu vesile ile sizleri uyarıyoruz ki camlarınızı açmayı unutmayın çünkü bu uygulamalarımız ile artık daha fazla ısınacaksınız.

Petek Temizleme
Soğuk kış aylarında faturalarınızın daha fazla yüksek gelmesini istemiyorsanız Petek Temizleme işlemlerini mutlaka 3 yılda bir yapmanız gerekmektedir.

Bu tip işlemler artık doğalgazın ülkemizin hemen hemen her ilinde özellikle istanbul ve gebze’de bütün sokaklarda kullanıldığından dolayı uzun süreli özellikle 1 ve 4 yıl arasındaki kullanımlarda mutlaka petek temizleme işlemi yapılması gerekmektedir. Bunun bir takım sebeplerini artık yaptırdığımız kamuoyu bilinçlendirme programları ile hemen hemen her kesim bilgi sahibi olmuştur.

Çünkü petek tıkanmaları zaman içerisinde oluşacağından ve bunun kaynağı suyun kireçlenmesi, yine suyun petekler içerisinde çamurlar oluşturması veyahut pas ve oksit kaynaklı metal yoğunluğu artışı peteklerinizin belirli noktalarından su akışını engelleyecektir. Akışın engellenmesi demek açık bir ifade ile kombinizin ısıttığı suyun peteklerinizde akışı olmaması peteklerinizin ısınmayacağı anlamına gelmektedir. Bu da kombinizin daha fazla enerji harcaması demek olacağından dolayı böyle bir olay sizlere maddi ve manevi zararları olacağı kesindir.

Kombinizin evinizi, işyerinizi ısıtmak için birkaç kere ısıtma yaparak faturalarınızın daha fazla gelmesine dahası yuksek gelse bıle ısınma olarak randuraman göremeyeceğiniz için muhtemelen soğuk kış aylarında üşütüp hastalanacaksınız. Bu nedenle firmamız Petek Temizleme işlemlerini robot ile yaptığından ilk günki gibi peteklerinizin içerisini tertemiz yaparak sizlere teslimatını sağlamaktayız.

Ataşehir Petek Temizleme Kartal Petek Temizleme Sultanbeyli Petek Temizleme
Beykoz Petek Temizleme Maltepe Petek Temizleme Tuzla Petek Temizleme
Çekmeköy Petek Temizleme Pendik Petek Temizleme Ümraniye Petek Temizleme
Gebze Petek Temizleme Sancaktepe Petek Temizleme Üsküdar Petek Temizleme
Kadıköy Petek Temizleme Şile Petek Temizleme Petek Temizleme İletişim

📌Sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma için petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.♨♨

Petek temizliği yapmak kendi başınıza olacak bir şey olmadığını her defasında siz değerli müşterilerimize bu konuyu ısrarla anlatmamıza rağmen tamamlanmasını talep eden bir takım bilgilendirmeler yapalım dedik. Bu hususta sizlere söylemek istediğimiz fakat tavsiye etmediğimiz bir konu olan şu konu önem arzetmektedir. Petek borularınızın ve içinde bulunan suyun tamamen temizlenmesi konusunda süreçlerinizi tamamlamalısınız.

2018 2019 yılı Kampanyalı Petek Temizleme Fiyatları

  • Komşuna Tavsiye Edin  %10 İndirim Kazan Kampanyası; Aynı apartman,sokak veya mahalledeki komşunuzla aynı gün petek temizliği hizmeti alın, liste fiyatından yaklaşık oalrak %10 indirim kazanın.
  • Bölgeye Özel %10 İndirim Günü Kampanyası; Haftanın belirli günlerinde, belirlediğimiz bölgelere özel indirimler uyguluyoruz. Sizlerde o ilçeye özel avantajlı fiyatları öğrenmek için bizleri arayınız.
  • Daimi Müşterilerimize Özel %10 İndirim Kampanyası;  6 ay içinde firmamızdan farklı bir hizmet aldıysanız, alacağınız 2. hizmette anında %10 indirim kazanırsınız.

Peteklerinizin içindeki kullanılan kimyasallar borularınızda oluşacak olan korozyonları engellemesi açısından koruyucu önlem taşıdığından dolayı sizlerin de bunu yapamayacağınızdan işlerinizi bizler gibi profesyonellere bırakmanız gerekmektedir.

Petek temizliği kaç para diye merak edenlere çok uygun bir fiyat politikamız olduğunu belirtebiliriz. Kısa bir süre içinde gerçekleştirdiğimiz bu işlem sayesinde petek temizliğine ödeyeceğiniz miktar doğalgaz faturanız dan düşecek miktar sayesinde size neredeyse bedavaya gelmiş olacaktır. Bu yüzden daha fazla düşünmeden sadece mantıklı bir hareket ederek bütün 2 sene boyunca peteklerinizin temizleme derdi olmadan ve uygun fiyatlı olarak firmamızın farkıyla teslimini alınız.

Her yıl olsa da bu yılda firmamız olarak siz değerli müşterilerimize Petek Bakım Kampanyası adı altında yaklaşık % 30 piyasa koşulları altında kampanyalar düzenleyerek avantajlar sunmaktayız. Bu da sizlerin bizleri indirim fırsatlı tercih etmenizi daha da kullanabilir hale getireceğinden bizler de yine aynı şekilde daha fazla çalışmak durumunda kalmaktayız.

Yeterli olmayan personellerimizi hemen sistemden çıkartarak en iyi personeller ile çalışmayı düşünerek bu noktada kalıcı işçiliği sizlere daha iyi verebilmenin amacı içerisinde olmaktayız.

  • Gönüllü ve tecrübeli çalışanların kalitesi ile sizlere çalışma sonuçlandırılır
  • Petek temizleme sanat işidir diyerek estetik işçilik ile peteklerinizi temizleriz
  • Uygun fiyatlı olmamız dandik firma olacağımız anlamına gelmediğini bu güne kadar en ideal fiyatlara bu işleri teslim etmekteyiz
  • Hızlı işçilik yaptığımızdan dolayı sorunlarınızı en ideal şekilde gerçekleştirdiğimizden dolayı tercih edilir firmayız.
  • Robot ile Petek Temizleme yapıldığından dolayı en temiz ve en güvenli yöntemlerimizle sorunlarınıza çözüm buluruz
  • Petek içi çamur, kum, pas vs. atık maddelerin tamamen temizlenmesini sağlarız
  • Yapılan işlerde her daim hızlı 30 dk lokasyonunuzda olacak şekilde işlemleri yaparız.
Kombi Petek Temizleme
Kombi Petek Temizleme Konusunda Firmamızın Üstün Nitelikli Robot ile Petek Temizleme Cihazları ile Peteklerinizin Kiri, Pası, Çamuru Tertemiz Yapılarak Sizlere Teslim Edilir.

Gelin sizlere de tüm marka petek kombi cihazlarınız için çekinmeden firmamızın telefonlarını arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. Kombi peteklerinize de zamanı geldiğinde müdahele edilmesi gerektiğini bizler anlatmadan sizleri bilgilendirmeden de siz değerli müşterilerimiz zaten çalışma esasındaki sorunları görerek sizler tahmin edebilirsiniz.

Çünkü firmaların bir çoğu sadece örnek görsel de görüldüğü gibi sıradan temizlik yaparak sizlere hizmet verdiklerini söyleyebilmektedirler lakin görüleceği üzere kombinizin ısıttığı su tesisatlarınızın belirli alanlarından geçerek evinizi, ortamlarınızı ısıtmayacaktır.

Görülen o ki onlarında bu sektörde belli sayıda müşterileri bulunsa da bizler çok iyi biliyoruz ki sadece bir müşteriye 1 kere ulaşırlar sonrasında daha da o müşteriler o firmalara işlem yaptırmamaktadırlar. Burada bir nevi protesto edilerek işi çok iyi bilen firmalar mevcut iken işi bilmeyenlere vermeyiniz diye her zaman anbe an sizlere iletmekteyiz. Gelişmelerdeni kampanyalardan sizleri devamlı olarak bilgilendiren firmamız gelin sizleri peteklerinizin kirini, pisini, pasını tertemiz bir şekilde sizlere teslimatlarını sağlamaktayız.