Petekleriniz Başınıza Dert Açmasın!

petek temizleme 2022

Petekleriniz Başınıza Dert Açmasın! derken uzun zamandır bu sektöre yön veren bir firma olarak bir çok sorunsal evrimi geride bıraktık. Nitekim bazı petek arızaları vardı ki çözüm imkansız gibiydi. Fakat tecrübelerimizle bu tip sorunların artık basit bir iş olduğunu ortaya çıkardık.

Aradan zaman geçtikçe personellerimizi markaların toplantılarına yollayıp kariyer anlamında bir petek temizleme için neler gerekli ise bütün süreçleri daha iyi öğrenmesini istedik ve başardık. Nitekim hala basit sorunlar ile büyük bela açan müşterilerimizin oldugunu görmekteyiz. Petekleriniz Başınıza Dert Açmasın! derken işte tam olarak bundan bahsediyoruz. Peteklerinizde küçük sorun varken bile eğer zamanında müdahele etmez iseniz mutlaka daha büyük bir belaya gebe kalacağı ortadadır.

Gelin sizlerde en ufak bir sorun yaşadığınızda çekinmeden müşteri temsilcilerimize telefon açarak sorunun kaynağı nedendir, nasıl önlem alınması gerekir, bu hususta firmaların neler yapabileceği hiç çekinmeden 7/24 müşteri temsilcilerimize sorarak öğrenebilirsiniz.

Aradığınızda görülecektir ki petek temizleme işlemi için en geç 30 dakika içerisinde en yakın petek kombi temizleme ustamızı lokasyonunuza gönderek sorununuzu analiz ettirip anında kabul ettiğinizde müdahele ederek çözüm sunarız. Sorunun büyüklüğü yalnızca az bir zamanımızı alır ve petekleriniz kış ayı içerisinde içinizi sımsıcak ısıtır.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*