Petek Temizliği Zorunlu Mudur?

petek temizleme 2022

Petek Temizliği Zorunlu Mudur?

Aralık, Ocak ve Şubat ayları; yılın en soğuk ayları olarak bilinir. Bu dönemde bilhassa peteklerde yaşanacak en ufak sorun dahi evdekilerin hastalanmasına sebebiyet verebilir. Yaşam alanı sahipleri; kış aylarında herhangi bir sorun yaşamamak adına peteklerini yaz aylarında temizletmelidirler. Petek temizliği; zorunlu bir işlem olmasa da son derece gereklidir.

Petek temizlemenin çok sayıda faydası vardır. Kireç ve pas dolayısıyla kirlenmiş, çamurlaşmış, içerisinde tortu birikmiş peteklerin temizlenmesini sağlayan bir işlemdir. Bu işlemler sırasında makineden yararlanılır. Bu sayede, tüm süreç; peteklerin sökülmesine dahi gerek olmadan tamamlanır. Ayrıca, peteklerini temizleten insanlar; çok daha konforlu bir şekilde ısınma şansına erişirler. Aylık yakıt giderleri azalır.

Genel itibari ile kış ayı girdiğinde artan talepleriniz firmamız izyapı tesisat tarafından en hızlı olacak şekilde gerçekleştirilir. Bu da genel itibari ile firmamızı tavsiye eden müşterilerimiz komşularına da bizleri memnuniyetle tavsiye etmektedirler. Görüleceği üzere en ileri derece firma olarak uygun fiyatlı hem de hızlı bir petek bakımı başka bir yerde firmamız nezdinde başka yerde bulamazsınız.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*