Petek Temizliği Yapılırken Tüm Petekler Temizlenmeli Mi?

petek temizleme 2022

Petek Temizliği Yapılırken Tüm Petekler Temizlenmeli Mi?

Bazı kişiler petek temizliği yapacakları zaman sadece ısı kaybı olan peteğin temizlenmesi gerektiğini düşünürler. Ancak doğru olan tüm peteklerin temizlenmesidir. Çünkü diğer peteklerde ısı kaybı olmasa bile bu olmayacağı anlamına gelmez. Kısa bir süre sonra diğer peteklerde de ısı kaybı olabilir ve insanlar yeniden temizlik yaptırmak zorunda kalabilirler.

Bu sebeple bir temizlik işlemine başlandığı zaman tüm petekleri temizlemek çok daha doğru bir seçenektir. Bu şekilde hareket etmek hem maliye hem de zaman kaybını önler. Özellikle bir peteğin kireç durumunun ne seviyede olduğunu anlamak mümkün olmadığından direk olarak temizlemek ilave petek temizliği masraflarından kurtulmayı da sağlayabilir.

Bir taraftan diğer firmalar diğer tarafta piyasada haber niteliği olmayan blog sitelerinde denk geldiğimiz bu habere baktığınızda mümkün olmayan şeyler sizlere söyleyerek kafanızda karışıklığa neden olabilirler ama sakın bu tip bir işlemin mümkün olduğunu düşünerek çok basit işlem için her yıl ödeme yapmayı düşünmeyin.  Çünkü var olan sistemde bir petek eğer içinde pislik, çamur ve diğer şeyler oluşmuş ise hemen hemen bütün peteklerinde aynı durum söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle en uygun petek temizleme fiyatlarına sizler bizi yani izyapı tesisat firmamızı arayarak komple temizlik yaptırabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*