Petek Temizliği Yaparken Ne Yapılmamalıdır?

petek temizleme 2022

Petek Temizliği Yaparken Ne Yapılmamalıdır?

Petek temizliği yaparken yapılmaması gereken ilk şey kombinin açık bırakılmasıdır. Çünkü temizlik sırasında peteklerin içinde bir su akışı olmamalıdır. Bunun sebebi ise sürekli olarak tazyikli su verileceği için zaten dış müdahale ile bir su akışı olmasıdır. Kombi kapatılmadığı takdirde var olan su ile verilen su işlerin aksamasına neden olabilirler.

Bunun dışında petek temizliğinde mutlaka doğru teknik ve ekipmanlar kullanılmalı ve bu işlemler asla kulaktan dolma bilgiler ile yapılmamalıdır. Bu sayede sonuçlar çok daha kısa zaman içinde alınır. Petek temizlenirken en dikkat edilmesi gereken konulardan biri de pis su çıkışını kontrol etmektir. Bunun için banyo veya lavaboya kadar uzanacak hortumlar kullanılmalıdır.

En farklı yöntemler ile cihazlarınıza patara kütere işlem yapmayan bu alanda binlerce kombi petek temizliği işlemi yapmış bir firma olarak izyapı tesisat sizlerle. Diğer bir konu ise bütün bu süreçlerde hiç bir yerin kırılıp dökülmeden doğru bir işlem ile sürecinizi yönetmek farklılığımızdır. Bu nedenle gelin size destek olacak en iyi petek temizleme firması ile çalışarak hem kesenizi hem de içinizi ısıtın.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*