Petek Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

petek temizleme 2022

Petek Temizliği Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Petek temizliği yapılmadığında petekler zaman içinde kirlenebilir ve ısı iletme özellikleri azalabilir. Bunun sebebi ise suyun içinde bulunan kireçtir. Zamanla peteklerin belli yerlerinde biriken bu kireç peteklerin o noktalarında ısı kaybına neden olur. Doğal olarak bu durum daha fazla enerji sarfiyatı anlamına gelir.

Çünkü ısı kaydından dolayı kombiyi daha fazla açmak ve daha fazla doğalgaz tüketmek durumunda kalabiliriz. Bunu engellemek için özellikle yaz ayların sonuna doğru peteklerin temizliklerini yaptırmak en mantıklı yol olacaktır. Bu konuda hizmet veren profesyonel firmalar petek temizliği işlemlerini birkaç saat içinde tamamlayabilirler. En önemlisi ise bu işlemlerin en az 2 yılda bir yapılması önerilir.

Firmamız izyapı tesisat olarak özellikle anadolu yakamızda sizlerin bütün bu süreçlenizde bizzat yanınızda yer almaktayız. % 100 müşteri memnuniyeti ile de emin olun uzunca yıllar hizmet verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Gelin çekinmeden bir telefon açarak firmamızın bütün süreçlerde hem kullandığımız makinelerimizden bahsedelim hem de size sunacağımız hizmetin ne olacağını aktaralım. Karar sizin en iyi petek temizleme hizmetini en uygun fiyatlara nasıl alınır firmamızdan sorulduğunu unutmayınız.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*