Petek Temizliği Hangi Aylarda Yapılmalı?

petek temizleme 2022

Petek Temizliği Hangi Aylarda Yapılmalı?

Petek temizliği doğal olarak peteklerin kullanılmadığı dönemlerde yapılmalıdır. Bunun için bahar ve yaz ayarı en doğru dönemlerdir. Bu sayede kış aylarında yoğun kullanılan peteklerde biriken kirler tamamen yok edilir. Bir daha ki kışa hazır hale gelen temiz petekler sayesinde hem ısı kaybı önlenir hem de enerji tasarrufu sağlanır.

Temizliği yapılmayan petekler zaman içinde ciddi anlamda kir biriktirecekleri için doğal olarak ısı konusunda verimli olmayacaklardır. Bunu peteklerin farklı kısımlarına dokunarak anlayabilirsiniz. Bu sorunu yaşamamak için en az 2 yılda bir petek temizliği yapmalısınız. Bu sayede peteklerin ve tesisatın çok daha verimli çalışmalarını ve ömürlerinin uzamalarını sağlayabilirsiniz.

Genel olarak frekansı yüksek olan insanların hissettikleri yüksek olacağından dolayı inanın bizi aradığınızda alacağınız enerji de yüksek olacaktır. Gelin firmamızın bu eşsiz petek temizleme hizmetini en uygun aylarda yapacak olan ekibimize danışarak danışmanlık alın. Petek Temizliği Hangi Aylarda Yapılmalı? sorunuzun cevabı ise net olarak siz ne zaman isterseniz işte o zaman petek temizliğini yaptırabilirsiniz en doğru cevap olacaktır.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*