Petek Temizlemek için Firma Önemli

petek temizleme 2022

Peteklerinizi temizlettiğiniz firmanın önemli olması kombilerinizin ve yüksek faturalar ödememeniz açısından çok önemli olduğunu sanırım artık anlatmaya gerek yoktur. Çünkü eğer işin ehli olmayana cihazlarınızı teslim ederseniz görülecektir ki artık eskisinden de daha kötü bir sisteme sahip olmaya hazır olmalısınız.

Bu da artık günümüzde hemen hemen her sektörde işi bilmeyenlerin çokluğunu bir çok kere görmüş olmalısınız. Bu nedenle peteklerinizin içinde biriken kir, pas, küf, farklı cisimler nedeniyle tıkanmış olmasından dolayı bizleri davet etmenizde görülecektir ki çok kolay bir şekilde peteklerinizi bu sorunlarınızından kurtarmaktayız.

Maliyetler açısından petek temizletmek kombinizi bu şekilde pislenmiş şekilde, filtrelerinizin tıkanmış şekilde kullanmanızdan ne derece avantajlı olduğunu anlatmaya gerek yoktur sanırım. Çünkü % 30 yakıt tasarrufu sağlayan bu robot ile petek temizleme işlemi sizlere yıllık düzeyde muhteşem derecede avantaj sağlayacaktır. Gelin küçük bir matematik ile bu sorunlarınızı daha anlaşılır hale getirelim.

Temizlik Öncesi Aylık Fatura : 200 TL

Temizlik Sonrası Aylık Fatura: 140 TL

Yıllık Temizlik Öncesi Toplam Faturanız: 2400 TL

Yıllık Temizlik Sonrası Toplam Faturanız: 1680

Aradaki Fatura Farkı: 720 TL

Görüleceği üzere 720 tl farkı minimum düzeyde hesaplarımızla kazanmış olmak ister miydiniz ? Çünkü ortalama 150 tl bir fiyat ile peteklerinizin bütün sorunlarından kurtarmak var iken neden kazançlı olmak varken aynı düzeyde % 30 daha fazla zarar edesiniz ki? Gelin Petek Temizlemek için Firma Önemli konusunu daha fazla uzatmadan firmamızı arayarak kazançlı çıkın.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*