Petek Bakımınızı Yaptırmayı Unutmayın

petek temizleme 2022

Kombi Petek Bakımınızı Yaptırmayı Unutmayın başlığımızı hiç yabana atmayınız..! Çünkü bakım yapılmayan kombi veyahut peteklerinizin sizlere daha sonra daha fazla masraf çıkartacağını unutmayınız. Bizlere gelen talepleri incelediğimizde görülmektedir ki uzun süre bakım yapılmamış cihazlar daha çok sorun çıkartmaktadır.

Daha çok bekleyen suyun peteklerinizdeki korozyonu biriken pis çamurlu kireçli suların peteklere verdiği zararı söylemeye bile gerek yok. Dahası kombiler çalışma sistemi gereği uzun süreli beklemede olunca ilk çalıştığında kış ayında sorun çıkartması elzemdir. Bu nedenle kombi ve peteklerinizin bakımlarını mutlaka sonbahar da yaptırmanızı öneririz.

Fazla söze hacet olmadan bakımlarını iyi bir ustaya yaptırmanız gerektiğini hiç söylemeye gerek bile yok. Bu durum normal bir mahalle arası hastaneye gitme ile en iyi hastaneye gidip o doktorlara görünmeye benzer. Gelin sizlerin sorunlarınızı alanında uzman izyapı tesisat olarak çözelim.

İllaki sorun yaşanmasını beklemeyin periyodik olarak en geç 2 yılda bir peteklerinize bakım yapmanızı önermekteyiz. Bizlere gelen sorulardan bir tanesi de ne zamanları bakım yapılmalı sorusudur. Diyoruz ki iyi bir sisteme sahip olmak istiyorsanız mutlaka 2 yılı geçmeden cihazınızı temizlettirip bakımının yapılmasını sağlayın.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*