Kombi Çalışıyor Petekler Isınmıyor ?

petek temizleme 2022

Kombi birden çalışmayı bırakıp çalışmıyorsa ve haliyle petekleriniz artık ısıtmıyorsa bu durumun birden fazla nedeni olabilmektedir. İşleme aldığımız kombilerin ısıtma ve çalışma sorunları arasında özellikle kombilerinizin bir takım teknik özelliklerine göre değişiklik olabilmektedir.

Eğer petekleriniz çalışıyor su ısınmıyor ise bu durum tesisatlarınızın sistemiyle alakalıdır. Tesisatlarınızın bu durumunun ortaya çıkması da özellikle birden fazla bakım yaptırılmayan kombilerin tipik yaşamış oldukları sorunların başında gelmektedir.

Özellikle 2 – 3 yılda bir mutlaka kombi petek bakımlarınızı yaptırmanız tesisatlarınızın ömrü açısından büyük önem arz etmektedir. Fakat eğer bu tip işleri kendi başınıza evde yapmayı denediğinizde sorunlu olarak kalıcı bir hasar bırakabilmeniz mümkündür. Bu nedenle eğer  evde yaptığımız bu çözümlerin yetersiz kaldığını düşünüyorsanız çekimeden firmamızın temsilcilerini arayarak profesyonelce destek almanız mümkündür.

Çarpıcı sonuçları almak için kalıcı ve uzun yıllar daha iyi çalışma açısından bu işleri robot ile peteklerinizi temizleyerek her işin ehli olan firmamızla bu sorumluluğunuzu hatırlayarak bütün işleri en iyisi olarak bizler olduğumuzu iddaa ediyoruz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*