Kombi Ayarlarınız Düzgün Değilse

petek temizleme 2022

Kombi Ayarlarınız Düzgün Değilse bu tip sorunların başında ya havası bitmiş bir kombi petek sistemi ya da peteklerinizin akışkanlığı tamamen tükenmiş bir petek sistemine sahip olduğunuz anlamlarına gelebilmektedir.

Farklı olarak da firmamızın son zamanlardaki peteklerin uzun süreli olarak kombi su basınç ayarlarında 1,5 ile 2.00 arası su basıncının ayarlı olmadığı görülmektedir. Bu tip sorunsal durumlarda firmamızın siz değerli müşterilerine bugün olduğu gibi her zaman altını çize çize bağırdığı mutlaka kombilerinizin yıllık rutin bakımlarını yaptırmanızdır.

Sıkılmadan usanmadan süreçlerinizin her şeyiyle tek kalemde işinin ehli olanlara yaptırdığınızda görüleceği üzere her şey sorunsuzca çözümlenecektir. Bu yüzden gelin en uygun fiyatlara hizmet alarak farkındalığınızı ve faturalarınızı ucuz ucuz ödeyin.

Bu sorunların daha sonrası ihmal kaynaklı büyük çapta problemlere yol açtığını komple tesisatlarınızın değişme vakti geldiğinin sinyallerini çok aldık. Bu yüzden diyoruz ki bakım önemlidir ve kombi ayarlarınız düzgün değilse mutlaka firmamızı aramanız gerekmektedir.

Son olarak ise kombi ayarlarınızda farklı bir nedenler arasında tesisat sistemlerinizin önemli bir parçası halinde olan filtre sisteminizin zaman içerisinde peteklerin içerisinden akıp gelen kireçlenmiş taşlar veyahut çamursal atıklar nedeniyle tıkanmış olması da bir kombi petek ayarları noktasında sizleri üzebilmektedir. Bu gibi basit gibi görünse de uzun vadeli büyük sorunlar oluşturan olaylarda mutlaka firmamızı aramanız gerekmektedir.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*