En İyi 10 Petek Temizleme Yöntemleri

petek temizleme 2022

En İyi 10 Petek Temizleme Yöntemleri konusunda uzmanlarımızca uzun yıllara dayanan tecrübeleri ile siz değerli hane halkı ve işyeri sahiplerinin yaşayacağı sorun ve problere karşılık olarak bir takım yöntemlerimiz mevcuttur. Dikkat edilecek olan hususları madde madde sizlere aktararak yaşadığınız sorunlarda başvurmanız gereken ip uçları mahiyetinde olarak incelemeniz faydanıza olacaktır.

En İyi 10 Petek Temizleme Yöntemleri konusunda mutlaka aşağıda sizler için 10 madde şeklinde sunduğumuz yazılarımıza göz atmanız büyük ehemmiyet taşımaktadır.

Bir veya daha fazla şekilde sorunlarınızın olması durumlarında kendi yöntemlerinizle sorunları çözememeniz durumlarında da hemen bizlere ulaşarak size iyi bir petek temizliği servisi sunarak kalitemizi de ıspatlamış olalım. Çünkü bu güne kadar binlerce mutlu müşterimize en iyi hizmetleri vermemiz kaynaklı hep o müşterimiz komşularınıda bizlere tavsiye vererek adeta bizleri ödüllendirmektedirler.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır İp Uçları !

  1. Öncelikle en müsait olan petek hangisi ise takviye açısından o sisteme makine bağlanır.
  2. Bütün petek vanaları kapatılarak sadece temizlemek istediğiniz vana açılmalıdır.
  3. Sonrasında vanalarınız teker teker açılır diğerleri kapatılır temizleme devam edilir.
  4. ÖNCE bütün tesisat sisteminiz yıkama yapılarak temizleme yapılmalıdır
  5. Petek yıkama robotumuzun içine ilaç dökülür.
  6. Sonra devam eden sistemde durulama işlemleri yapılır.
  7. Filtreleriniz titizlikle temizlenir
  8. Peteklerinizin havaları kontrol edilir.
  9. Kombinizin havası eksik ise ilave edilir
  10. Sistem çalıştırılarak kontrol edilip sorunlarınızın çözümlendiği görülünce süreç sonlandırılır.

Dikkat! Son zamanlarda kulağımıza gelen bir takım söylentilere göre bazı tesisatçılar sadece kombilerinizin filtresini diş fırçası ile temizleme yaparak komple kombi petek temizliği yaptığını söyleyip sizlere hizmet verdiklerini söylemektedirler. Sizlere uyarımız şudur ki bu tip firmalara katiyyen itibar etmemeniz ve petek temizleme için izyapı tesisat ile irtibata geçmenizdir. Bu olayı küçümsemeyerek komple kombinizin hayatını kurtarınız. Bu nedenle kombinize tecrübesiz kişilere katiyyen el sürdüreyiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*