Bahar’da Petek Temizliğinin Önemi

petek temizleme 2022

Bahar ayına yaklaştığımız şu son günlerde özellikle Mart 21 ‘inden sonra mutlaka sonraki yıl için peteklerinizin temizliğini yaptırmayı planlamalısınız. Çünkü ilerleyen zamanlarda uzun süre çalışmış bir kombi sisteminin beklemesiyle kalıcı olarak kir, pas, çamurlaşma sorunları ile karşılaşmanız mümkündür.

Bu anlamda bakıldığında eğer kış ayına girişlerde petek temizleme işlemi yaptırmadıysanız mutlaka bahar ayının son günlerinde peteklerinizin içinde biriken pislenme, kireçlenme gibi olaylara karşılık önlem almanız gerekmektedir.

Eğer önlemi alınmamış bir petek sistemi ile yaz aylarında uzun süre çalışmadan kalacak olan kombi ve petek sistemi bir sonraki yıl için istediğiniz etkiyi gösteremeyecektir. Faturalar yüksek gelme oranı ve peteklerinizin dilediğiniz gibi ısıtmama riski ile karşı karşıya kalırsınız. Bahar’da Petek Temizliğinin Önemi de işte tam olarak bu anlamda büyük önem arzetmektedir. Hemen firmamızın yetkili temsilcilerini arayarak petek temizliği işlemini profesyonel olarak yaptırabilirsiniz.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*