2024’te Petekleriniz Sıcacık Olsun

petek temizleme 2022

Geçtiğimiz yıllarda geride bıraktığımız yüzlerce memnun müşterilerimizin ardından daha önce hiç petek temizletmemiş müşterilerimize duyurulur. 2024 yılı petek temizleme işlemlerimize yakın zamanda başladığımızı sizlere bildirmiştik. Bunun üzerine hem donanımsal hem de personel açısından gerekli çalışmalarımızı tamamlamış olup sizlerden gelecek talepler üzerine çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Yakın geçmişte yine onlarca evimizin peteklerini tertemiz yaparak kış ayına daha tasarruflu bir şekilde girmelerini katkı sağladık. Bu nedenle hem evinizin içi sımsıcak hem de doğalgaz faturalarınızın minimum şekilde gelmesine katkı sağladık. Nitekim son dönemlerde yine bu tarz talepleri olan müşterilerimiz için en geç 30 dakika içerisinde hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Gelin bu noktada sizlerin kalıcı bir işlem ile çözüm ortağınız olarak size en iyi hizmeti sunalım. Neticesinde petek temizleme işi bir uzmanlık gerektiren süreç olduğundan ekiplerimizi bu alanda diret sizlere aktaralım. Böylece sorunlarınız çözüme kavuşmuş ve sizlerde bu alanda büyük bir yük olan petek ısıtmama sorunlarınızdan kurtulmuş olun. 2024’te Petekleriniz Sıcacık Olsun adlı başlığı da işte tam olarak bu yüzden sizlerle paylaşmak istedik. Üstelik bütün bu sürecinizi 2024 yılı petek temizleme fiyatları açısından da piyasa koşullarında en uygun olarak yapmaktayız.

İlk yorumu siz yapın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*