Kabakoz Mahallesi Petek Temizleme

petek temizleme telefon

İçindekiler

Kabakoz Mahallesi Petek Temizleme

Kabakoz Mahallesi Petek Temizliği; konusunda firmamızın kalitesiyle ve öngörüleriyle peteklerinizdeki kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, peteklerinizde kireç, tortu, balçık ve çamurlaşma olması gayet olasıdır. Bunun nedenlerini uzun uzadıya tartışmak ve anlatmak gayet doğal sizlerinde bilgilenmesine katkı sağlamak amacıyla işlemlerimize devam etmekteyiz.

Malümunuz bu tip yabancı ürünler, cisimler peteklerinizin adeta ısıtma sistemlerinde pek iyi ısınmamasına neden olmakta dahası ısınan suyun bütün peteklerinize aynı derecede dağılımını sağlayamadığından dolayı ısı akışı olmayacak ve daha fazla enerji harcayacaksınızdır.

[alert-warning]Not: Kombileriniz ne kadar yeni olursa olsun kombinin içerisinde bulunan sirkülasyon pompası, ana eşanjör, ve alt kısımda bulunan radyatör dönüş fitresinden geçtiği için filtrede yer yer taş ve tortu birikmesi olduğundan sorunlar oluştrmaktadır. Bu nedenle firmamıza peteklerini temizletene ücretsiz filtre temizliği hizmeti de verilmektedir..![/alert-warning]

Kabakoz Mahallesi Petek Temizleme işlemlerinizi de firmamız olarak üstlenip yüksek faturalar ödeyerek maddi kayıplar yaşamanızı ve bu süreçlerde manevi kayıplar yaşamanızı da istemediğimizden sorumluluğu üstlenerek sorunlarınızı çözüyoruz. #Petekler ileri derece teknoloji ile donatılıp yapılmadıkça inanın dilediğiniz performansı alamayacaksınız.

Kabakoz Mahallesi Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Bazen firmamıza gelen bildirimler neticesinde petek temizleme işleri ortalama 1 ile 3 yıl arasında mutlaka yapılması gerektiği fakat bunun bazılarınca her yıl mutlaka yapılmalı olmazsa olmazdır diye bir takım tanıtımlar yapılmaktadır. Fakat bizler tecrübelerimizle diyoruz ki siz değerli müşterilerimiz kesinlikle en geç 2 yıl arasında yapılması en uygun olanıdır.

Peteklerinizin kombi ile birlikte çalışması eşgüdümlü hareket arasında hareket edebilmesi açısından önem arzetmektedir. Gelin sizlerde bazı eksiklikleri gözardı etmeden bunun sizlerin peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımını dandik firmalara yaptırdıkları fakat işin ehli bizler gibi petek ve kombi temizleme işleri yapan firmamıza yaptırdığınızda imkanlar dahilinde sizlere kalıcı işçilik sunarız.

Sorunların genel olarak bir kaç peteklerde olabildiği gibi bazen de her petek ısınması aynı olmamakla birlikte bazen üst kısım ısınırken alt kısım ısınmamaktadır. Bazen de çamurlaşma nedenleri ile akış hiç olmayacak peteklerinizin yarı kısmı tamamen buz gibi iken diğer kısmı temiz olduğundan dolayı ısınma olabilmektedir.

Kabakoz Mahallesi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek Temizliği Nasıl Yapılır; diye düşündüğünüzde bu işlemleri bazen kendi başınıza yapmaya kalkabilirsiniz lakin unutmamalısınız ki bu tip işler kalifiye petek temizleme personellerince robot makineler ile yapılması gerekmektedir.

Kombi Petek Temizliği
Kombi Petek Temizliği

Petek Temizleme Kabakoz Mahallesi

Hızlı ve Güvenli Petek Temizleme Kabakoz Mahallesi

Kabakoz Mahallesi Kombi Petek Temizleme

Garantili Kabakoz Mahallesi Petek Temizleme Hizmeti

Pratik Teknikler ile Kombi İşlemleri

Taleplerinizi Çözümleyen Firma İzyapı

7/24 Kombi Petek Bakımı ve Onarımı

Diğer türlü peteklerinizdeki tıkanmaların komple fazla ısı kaybına bazende soğuk bir eve sahip olmanıza neden olmaktadır. Bu işleri firmamız olarak yaklaşık olarak 1 saat ile evinizdeki petek temizleme sayısına göre değişiklik göstereceğinden sizlerinde bu tip işlemlerinizde bilginiz olması gerekmektedir.

Petek Temizleme Yaptırmadan Önce Görülen Sorunlar!

  • Kombi çalışmaya başladıktan sonra ev ısınmaması veyahut uzun süre sonra ısınma olması
  • Kombinizin çalışması esnasında borulardan gacur gucur seslerin gelmesi adeta boruların patlaması gibi.
  • Evdeki, işyerinizdeki peteklerin belli kısmı ısınırken bazılarının soğuk olması,
  • Peteğin alt kısmı sıcakken üst kısmı soğuk olması veya tem tersi,
  • Gelen doğalgaz faturalarının eskisinden çok yüksek olması,
  • Benzer kombi petek arası çelişkili çalışmalar

Petekelerinizi kimyasallar ve robot cihazlarımızla temizlediğimizden dolayı tertemiz bir sisteme sahip olmak isterseniz hiç sağa sola bakmadan doğrudan firmamızın kalitesiyle bu işlemleri bizlere yaptırabilirsiniz.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır
Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Temizlik işlemleri gelişi güzel rastgele yapılmamakta bütün tesisatlarınızı tek tek bakıma alarak zararlı bütün partiküler maddeleri tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Petek temizliği işlemlerinden sonra doğalgaz faturanızdan yaklaşık olarak % 30 yakıt tasarrufu sağlarsınız..!

Kabakoz Mahallesi petek temizliği fiyatları neye göre belirlenir diye kafanızda bu tip sorular da yer alabilmekte fakat bilmeniz gereken asıl husus Petek temizleme fiyatı evinize, kombinize, peteklerinize göre 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da petek temizleme fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Firma yetkililerimizin önümüzünde kış olması nedeniyle %40 ‘a varan indirimler ile temizleme işlemlerini sizlere sunmaktadır. Hemen acele ederek 2019 petek temizleme fiyatlarımızı öğrenmek için çekinmeden firmamızın telefonlarını aramanız yeterli olacaktır.

Kabakoz Mahallesi Petek Temizliği Fiyatları

Petek Sayısı

Kombi Bakımı

Petek Temizleme Ücreti

1- 4 Petek Arası Ücretsiz Temizleme 140 TL
5 – 7 Petek Arası Ücretsiz Temizleme 175 TL
8 – 10 Petek Arası Ücretsiz Temizleme 250 TL
*Yukarıdaki fiyatlandırma temsili olmakla birlikte orjinal petek temizleme fiyatları için mutlaka firmamızın temsilcileri ile irtibata geçerek net fiyat alabilirsiniz.
#Kabakoz Mahallesi #Kabakoz Mahallesipetektemizleme #petektemizleme

Firmamız hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında üstelik Kabakoz Mahallesi’de 1. kalite ve profesyonel olarak bu işleri yapan en iyi tesisatçı konumundayız. Bu nedenle gelin hemen firmamızın kalitesiyle tanışın ve Kabakoz Mahallesi petek temizleme işlemleri için bizleri arayın kazançlı çıkınız.

📌Sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma için petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.♨♨

Farklı farklı bir çok işlem de uygulandığından dolayı zaman içerisinde yaşanan bütün problemler ile bizzat karşılaşıldığından dolayı sorunsuz bir işlem ile sizlere bu tip sorunlarınızı çözümleyebiliriz. Gelin sizler için eşsiz kalitedeki süreçlerinizi 20 yılı aşkın sürelik tecrübemizle halletmiş olalım. En önemli husus peteklerinizin temizlenme işlemlerinin akabinde karşılaşacağınız bir önemli hususta kombi filtresinin işlem sonrası temizlenmesidir. Bu yüzden mutlaka eğer firmalar unutursa bile sizler tesisatçılardan bunu isteyerek daha sonra tekrar ödeme yapmadan komple bakım işlemlerinizi tamamlamış olunuz.