Bulgurlu Mahallesi Petek Temizleme

petek temizleme telefon

İçindekiler

Bulgurlu Mahallesi Petek Temizleme

Bulgurlu Mahallesi Petek Temizliği; konusunda firmamızın kalitesiyle ve öngörüleriyle peteklerinizdeki kullanılan suyun niteliklerine, sıcaklığı ve oksijene bağlı olarak, peteklerinizde kireç, tortu, balçık ve çamurlaşma olması gayet olasıdır. Bunun nedenlerini uzun uzadıya tartışmak ve anlatmak gayet doğal sizlerinde bilgilenmesine katkı sağlamak amacıyla işlemlerimize devam etmekteyiz.

Malümunuz bu tip yabancı ürünler, cisimler peteklerinizin adeta ısıtma sistemlerinde pek iyi ısınmamasına neden olmakta dahası ısınan suyun bütün peteklerinize aynı derecede dağılımını sağlayamadığından dolayı ısı akışı olmayacak ve daha fazla enerji harcayacaksınızdır.

[alert-warning]Not: Kombileriniz ne kadar yeni olursa olsun kombinin içerisinde bulunan sirkülasyon pompası, ana eşanjör, ve alt kısımda bulunan radyatör dönüş fitresinden geçtiği için filtrede yer yer taş ve tortu birikmesi olduğundan sorunlar oluştrmaktadır. Bu nedenle firmamıza peteklerini temizletene ücretsiz filtre temizliği hizmeti de verilmektedir..![/alert-warning]

Bulgurlu Mahallesi Petek Temizleme işlemlerinizi de firmamız olarak üstlenip yüksek faturalar ödeyerek maddi kayıplar yaşamanızı ve bu süreçlerde manevi kayıplar yaşamanızı da istemediğimizden sorumluluğu üstlenerek sorunlarınızı çözüyoruz. #Petekler ileri derece teknoloji ile donatılıp yapılmadıkça inanın dilediğiniz performansı alamayacaksınız.

Bulgurlu Mahallesi Petek Bakımı Ne Zaman Yapılır?

Bazen firmamıza gelen bildirimler neticesinde petek temizleme işleri ortalama 1 ile 3 yıl arasında mutlaka yapılması gerektiği fakat bunun bazılarınca her yıl mutlaka yapılmalı olmazsa olmazdır diye bir takım tanıtımlar yapılmaktadır. Fakat bizler tecrübelerimizle diyoruz ki siz değerli müşterilerimiz kesinlikle en geç 2 yıl arasında yapılması en uygun olanıdır.

Peteklerinizin kombi ile birlikte çalışması eşgüdümlü hareket arasında hareket edebilmesi açısından önem arzetmektedir. Gelin sizlerde bazı eksiklikleri gözardı etmeden bunun sizlerin peteklerin az ısınma sebeplerinin %85`i kullanıcıların her yıl kombi bakımını dandik firmalara yaptırdıkları fakat işin ehli bizler gibi petek ve kombi temizleme işleri yapan firmamıza yaptırdığınızda imkanlar dahilinde sizlere kalıcı işçilik sunarız.

Sorunların genel olarak bir kaç peteklerde olabildiği gibi bazen de her petek ısınması aynı olmamakla birlikte bazen üst kısım ısınırken alt kısım ısınmamaktadır. Bazen de çamurlaşma nedenleri ile akış hiç olmayacak peteklerinizin yarı kısmı tamamen buz gibi iken diğer kısmı temiz olduğundan dolayı ısınma olabilmektedir.

Bulgurlu Mahallesi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek Temizliği Nasıl Yapılır; diye düşündüğünüzde bu işlemleri bazen kendi başınıza yapmaya kalkabilirsiniz lakin unutmamalısınız ki bu tip işler kalifiye petek temizleme personellerince robot makineler ile yapılması gerekmektedir.

Petek Temizleme Bulgurlu Mahallesi

Hızlı ve Güvenli Petek Temizleme Bulgurlu Mahallesi

Bulgurlu Mahallesi Kombi Petek Temizleme

Garantili Bulgurlu Mahallesi Petek Temizleme Hizmeti

Diğer türlü peteklerinizdeki tıkanmaların komple fazla ısı kaybına bazende soğuk bir eve sahip olmanıza neden olmaktadır. Bu işleri firmamız olarak yaklaşık olarak 1 saat ile evinizdeki petek temizleme sayısına göre değişiklik göstereceğinden sizlerinde bu tip işlemlerinizde bilginiz olması gerekmektedir.

Petek Temizleme Yaptırmadan Önce Görülen Sorunlar!

  • Kombi çalışmaya başladıktan sonra ev ısınmaması veyahut uzun süre sonra ısınma olması
  • Kombinizin çalışması esnasında borulardan gacur gucur seslerin gelmesi adeta boruların patlaması gibi.
  • Evdeki, işyerinizdeki peteklerin belli kısmı ısınırken bazılarının soğuk olması,
  • Peteğin alt kısmı sıcakken üst kısmı soğuk olması veya tem tersi,
  • Gelen doğalgaz faturalarının eskisinden çok yüksek olması,
  • Benzer kombi petek arası çelişkili çalışmalar

Petekelerinizi kimyasallar ve robot cihazlarımızla temizlediğimizden dolayı tertemiz bir sisteme sahip olmak isterseniz hiç sağa sola bakmadan doğrudan firmamızın kalitesiyle bu işlemleri bizlere yaptırabilirsiniz.

Temizlik işlemleri gelişi güzel rastgele yapılmamakta bütün tesisatlarınızı tek tek bakıma alarak zararlı bütün partiküler maddeleri tamamen ortadan kaldırmaktayız.

Petek temizliği işlemlerinden sonra doğalgaz faturanızdan yaklaşık olarak % 30 yakıt tasarrufu sağlarsınız..!

Bulgurlu Mahallesi petek temizliği fiyatları neye göre belirlenir diye kafanızda bu tip sorular da yer alabilmekte fakat bilmeniz gereken asıl husus Petek temizleme fiyatı evinize, kombinize, peteklerinize göre 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da petek temizleme fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

📌Sağlıklı ve tasarruflu bir ısınma için petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyin.♨♨

Firma yetkililerimizin önümüzünde kış olması nedeniyle %40 ‘a varan indirimler ile temizleme işlemlerini sizlere sunmaktadır. Hemen acele ederek 2019 petek temizleme fiyatlarımızı öğrenmek için çekinmeden firmamızın telefonlarını aramanız yeterli olacaktır.

Bulgurlu Mahallesi Petek Temizliği Fiyatları

Petek Sayısı

Kombi Bakımı

Petek Temizleme Ücreti

1- 4 Petek Arası Ücretsiz Temizleme 140 TL
5 – 7 Petek Arası Ücretsiz Temizleme 175 TL
8 – 10 Petek Arası Ücretsiz Temizleme 250 TL
*Yukarıdaki fiyatlandırma temsili olmakla birlikte orjinal petek temizleme fiyatları için mutlaka firmamızın temsilcileri ile irtibata geçerek net fiyat alabilirsiniz.
#Bulgurlu Mahallesi #Bulgurlu Mahallesipetektemizleme #petektemizleme

Firmamız hem Avrupa Yakası hem de Anadolu Yakasında üstelik Bulgurlu Mahallesi’de 1. kalite ve profesyonel olarak bu işleri yapan en iyi tesisatçı konumundayız. Bu nedenle gelin hemen firmamızın kalitesiyle tanışın ve Bulgurlu Mahallesi petek temizleme işlemleri için bizleri arayın kazançlı çıkınız.